Trex 700NDFC-3gx paller devirlenirken ki modeli sabit tutma mücadelesi hakkında

Trex 700NDFC-3gx paller devirlenirken ki modeli sabit tutma mücadelesi hakkı

Türker Akgün' Alıntı:
Haklısın dediğin gibi mekanik bir problemde olabilir, güzel paylaşım Arda teşekkürler. %p

Yalnız havada problemin devam etmiyor olması biraz tuhaf. Belkide Can kuyruğu henüz tam yüke bindirmediği için yüksek devirde sorun yaşamıyor olabilir.

Bencede mutlaka söylediğin kontrolleri yapmak gerek.

Evet abi mekanik olarak bakmakta fayda var. Bu dişli içindeki çentikler zamanla yıpranıp boşa çıkabiliyor.

Ama dediğin gibi yüksek devirde problem yaşanmıyor ise mekanik olma ihtimali düşük çünkü tam tersi yüksek devirde dişli tamamen tutunamayıp kendini bırakıyor.

Trex 700NDFC-3gx paller devirlenirken ki modeli sabit tutma mücadelesi hakkınd

Türker Akgün' Alıntı:
Haklısın dediğin gibi mekanik bir problemde olabilir, güzel paylaşım Arda teşekkürler. %p

Yalnız havada problemin devam etmiyor olması biraz tuhaf. Belkide Can kuyruğu henüz tam yüke bindirmediği için yüksek devirde sorun yaşamıyor olabilir.

Bencede mutlaka söylediğin kontrolleri yapmak gerek.

Hepsini kontrol ettim Arda malesef buda değil. Tam rudder'da kaçıyor ya çok ilginç.
Pich curvelerim felan benim tüm modellerimde hep aynı Türker ya. Hiç birinde böyle bir sorun görmedim. Tuğra abinin modelleri düşünüyorum ondada aynı açı ayarları var.
Okadar da yoğun bir iş temposuna girdimki şöyle sahaya gidip saatlerce uğraşasım var ama nafile. Sanırım böyle kalacak bir kaç zaman...