TSH Gaui Team

TSH Gaui Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Desene dakika farkıyla öne geçtim :laugh: ;D Şaka bir yana sendeki resimlerde gayet başarılı :bravo: :halay:

aynen abi senin net benimkinden hızlı çıktı :laugh: :laugh: teşekür ederim abi

TSH Gaui Team

Ah şu resimde kendi modelimle boy gösteremedim, ona yanarım :D İsmail'in X3 yetişti de en azından kareye girdim Allahtan :D

Not: Listeyi güncelledim bildiğim kadarıyla ama eksik var mı arkadaşlar?

TSH Gaui Team

Emre Kaman' Alıntı:
Ah şu resimde kendi modelimle boy gösteremedim, ona yanarım :D İsmail'in X3 yetişti de en azından kareye girdim Allahtan :D

Not: Listeyi güncelledim bildiğim kadarıyla ama eksik var mı arkadaşlar?

abi beni de yardımcı pilot olarak ekleyebilirsin ;D ;D az çekmedim nx7 den :lol: :lol:

TSH Gaui Team

Emre Kaman' Alıntı:
Seni de fahri üye yaptım ;D

:bravo: :bravo: :lol:
bu arada az önce listeye bakınca dikkatıi çekti bu gaui de ''X'' siz bi modeli de yokmuş :laugh:

X "yedi" bizi , 1 TT bir de autoration dişlisi alacaktım THKdan ne var ne yok topladım yedekleri ;D Hep masraf hep masraf :D

Bu arada bir çılgınlık daha yapıp 12T pinion aldım 2300+ devir kullanmayı denicem bakalım noluyor ;D

TSH Gaui Team

Doğukan Ocak' Alıntı:
Bu arada bir çılgınlık daha yapıp 12T pinion aldım 2300+ devir kullanmayı denicem bakalım noluyor ;D

Eğer varsa kuyruğu 95mm civarına düşürmeni öneriyorum o zaman :D

TSH Gaui Team

Doğukan Ocak' Alıntı:
İşte o yok onu bulamıyorum :D

doğukan bunu yapıştır mis gibi :halay:

TSH Gaui Team

Plastik işine girme, karbondan şaşma :)

Titreşim mevzuuları ile uğraştı Emre abi... Yozgat funfly'da da Cem'in kbdd kuyruk palleri dağılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

TSH Gaui Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Plastik işine girme, karbondan şaşma :)

Titreşim mevzuuları ile uğraştı Emre abi... Yozgat funfly'da da Cem'in kbdd kuyruk palleri dağılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
spin blades in sahibi marc bana plastik kuyruk pali kullanma 700 de dedi,özellikle overspeed gibi manevralarda havada patlayabiliyor dedi ondan sonrada idle up açıkken hoverda patladı ne hikmetse

Pilastikte titresim olayı sonuna kadar doğru.

Locklu vidaları bile gevsetiyordu benim.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSH Gaui Team

Şunu çok beğendim Gaui takımı :)