Turnigy 9XR de Stick ve Batarya Voltaj Kalibrasyonu

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar merak etme sonucunda sahip olduğum bir türlü satmayı beceremediğim elimde kaldığı içinde boş durmayalım misali araştırırken 9XR de pil kabrasyonu ile ilgili bir youtube video buldum faydalı olacağını düşünerek paylaşıyorum.

9XR sahiplerine Allah sabırlar versin.

Dün itibarı ile turnigy 9x yazılımını yüklemeyi başardım testlerden geçerse doğan görünümlü şahin olarak kumanda hizmete devam edecek.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Turnigy 9XR de battery calibration

çok ilginç bir kumanda imiş adam en soldaki potansı çeviriyor en sağdaki bar oynuyor onu geç belki değişiyordur.

calibre videosu çekiyorsun be adam kullandığın multımetre 5$'lık multımetre :rolleyes:

şimdi onamı güvenirsin kumandanın gösterdiği kendi değeremi?

adamın kullandığı multımetrenin sağlamasını yapmak için başka bir multımetre daha lazım ???

adamın kullandığı ölçü aletinin orjinal'i :D

Celalettin Yazkan' Alıntı:
9XR sahiplerine Allah sabırlar versin.

10 numara kumanda olucak bu canavar bi süre sonra abi :)

Iskender Yenimol' Alıntı:
adamın kullandığı ölçü aletinin orjinal'i :D

bende bunun sarısı var abi hemde uçlarındaki çiviler kayboldu lehim damlattım öyle kullanıyodum ama bu mesajından sonra çekiçle parçalamak farz oldu :)

Eline sağlık Celalettin abi :thumbup: Turnigy'in gizli bir özelliğini daha öğrenmiş olduk :bravo:

Celalettin abi eline sağlık. :bravo: Sayende yeni birşey daha öğrendik. :saygilar:

yakında yazılımlara biraz dalmayı planlıyorum belki 9x yazılımına er9x den bazı bölümleri(backlight ve pil alarmını ekleyebiliriz)

İskender en iyisi elimizdeki şarj aletlerindeki pil voltajını okuyup takar takmaz kalibrasyon yapabiliriz..