Ucretsiz Arızalı Trex 100 ve Lipoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Elimde uzun zamandır bozuk halde duran Trex 100'ümü kendisine yedek parca yapabilecek birisine hediye etmek istiyorum.

Yaninda 2 Align , 2 tane de nano-tech liposunu da yollayacağım.
Kumandası ile sim calıstigim için yollayamayacğım :(

Modelin sorunu kumanda ile Bind olmuyor.Ve kanopisi yok :)
Kumandası ile isteyen olursa sim'siz kalmamak icin karsiliginda sim kumandası verirse neden olmasın derim :)

Saygılarımla...

Ogulcan kardesimiz ile baslayan ve devam eden ucretsiz paylasima sen de katildigin icin tebrik ederim Mehmet :thumbup:

Ynt: Ucretsiz Arızalı Trex 100 ve Lipoları

Duruyorsa arkadasima hediye edelim ?

Ynt: Ucretsiz Arızalı Trex 100 ve Lipoları

safak bozdag' Alıntı:
Duruyorsa arkadasima hediye edelim ?
Duruyor Hocam. Kumandası ile mi istiyorsunuz ?

Ben talibim. Yeni başlıyorum hobiye ayrıca. Kumandası olsa çok daha iyi olur. Belki tamir ettirip kullanırım sonra bende ihtiyacı olana hediye ederim.

Ömer yüksel' Alıntı:
Ben talibim. Yeni başlıyorum hobiye ayrıca. Kumandası olsa çok daha iyi olur. Belki tamir ettirip kullanırım sonra bende ihtiyacı olana hediye ederim.

Açıkçası tamir edip kullanmak düşüncesi biraz mantıksız. Trex 100 Anakartı fiyatına sıfır v911 alabilirsiniz. Ki , eğer anakart sorunu yoksa da paranız bşuna gidebilir.
Elinde Trex 100'ü olupta yedek yapacak birisinin alması daha mantıklı duruyor. :(

Ömer yüksel' Alıntı:
Mehmet'e katiliyorum Omer bey. Bence once sim kumandasi alin sonrada 6 kanal Micro. 4 kanal heliler size pilotaj anlaminda cok da bir sey ogretmez ;)

Re: Ucretsiz Arızalı Trex 100 ve Lipoları

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Ben alabilirim benimde Trex 100 saglam , kumandasını ufaklık bozdu;)
Tamam abi PM'den adres verin yarın yollayayım. %p

Model Mehmet Abi'ye yollanacaktır. Teşekkürler :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...