Ucus Raporu Veriyorum :)

Merhaba arkadaslar bugun V912 im ile 2 pil uctum ve reklam yapmak istemem ama cok keyif aldim, genelde nedenini bilmiyorum ama pek adi gecmiyor forumda, bence cok guzel bir model.İsin en guzel yani rahatlikla kamera tasiyabiliyor ama diger modellerde oldugu gibi ucus suresi maglesef cok uzun degil ortalama 8 dakika ve kamera takinca bu sure 7 civarina dusuyor :( cok guzel deniz manzarasi cektim ama ins ilerde daha iyi videolar cekebilirsem paylasicam.Yakinda 2 yada 3 adet 7.4 luk pil alicam boylece doya doya ucup doya doya cekim yapabilicem umarim :) bu arada ucakta oldugu gibi helikopterdede en buyuk korkum calilarin arasinda kaybetmek ucaga buzzer takabiliyoruz heliye nasil bir onlem alabilirim bu ara onu dusunuyorum :) Saygilar...

Önemli olan bu hobiden keyif alabilmek, sizde bunu sağlamışsınız. :bravo:

Kırımsız, nice keyifli uçuşlar. :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Önemli olan bu hobiden keyif alabilmek, sizde bunu sağlamışsınız. :bravo:

Kırımsız, nice keyifli uçuşlar. :halay:

Tesekkurler dediginiz gibi onemli olan buydu, umarim hicbirimiz kirim ve kayip yasamayiz :)

mehmet ozturk' Alıntı:
Merhaba arkadaslar bugun V912 im ile 2 pil uctum ve reklam yapmak istemem ama cok keyif aldim, genelde nedenini bilmiyorum ama pek adi gecmiyor forumda, bence cok guzel bir model......
Hadi gözün aydın Mehmet, sen zevk alıyorsan gerisi hikaye, önemli olan senin ne hissettiğin ;)

V911 ve V922 harici WLTOYS ürünlerinin konu olarak forumda ve ara motorlarında pek çıkmasını istemiyoruz. Ne yazık ki sizler gibi bir kaç arkadaşımızı bir yana bırakırsak, bu ürünleri alanlar ne yazık ki hiç araştırmadan direkt ürünü sanki raftan bir malzeme alır gibi alıyorlar. Sonra en küçük bir problemde o kadar paylaşım varken aratma zahmetinde bile bulunmayıp direkt konu açıyorlar. En tuhafı da $50 verip, $5.000 model beklentisine giriyorlar.

İşin daha kötü tarafı bu tür üyelerin %80 bile modelcilikte kalıcı olmuyorlar. Sonra olan forum ortamına oluyor ne yazık ki. Her gün birbirinin aynı 10'larca konu....

Sonuç olarak bu işi senin beni gibi ciddi zaman ayıran ve elinden geldiğince profesyonel olarak yapmaya çalışanların huzurları ve en önemlisi de keyifleri kaçıyor.

Çok yakında zaten bunu daha detaylı açıklayan bir FORUM DUYURUSU açacağız. Zira malum yaz geliyor ve okullar tatil oluyor :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün aydın Mehmet, sen zevk alıyorsan gerisi hikaye, önemli olan senin ne hissettiğin ;)

V911 ve V922 harici WLTOYS ürünlerinin konu olarak forumda ve ara motorlarında pek çıkmasını istemiyoruz. Ne yazık ki sizler gibi bir kaç arkadaşımızı bir yana bırakırsak, bu ürünleri alanlar ne yazık ki hiç araştırmadan direkt ürünü sanki raftan bir malzeme alır gibi alıyorlar. Sonra en küçük bir problemde o kadar paylaşım varken aratma zahmetinde bile bulunmayıp direkt konu açıyorlar. En tuhafı da $50 verip, $5.000 model beklentisine giriyorlar.

İşin daha kötü tarafı bu tür üyelerin %80 bile modelcilikte kalıcı olmuyorlar. Sonra olan forum ortamına oluyor ne yazık ki. Her gün birbirinin aynı 10'larca konu....

Sonuç olarak bu işi senin beni gibi ciddi zaman ayıran ve elinden geldiğince profesyonel olarak yapmaya çalışanların huzurları
ve en önemlisi de keyifleri kaçıyor.

Çok yakında zaten bunu daha detaylı açıklayan bir FORUM DUYURUSU açacağız. Zira malum yaz geliyor ve okullar tatil oluyor :)

Haklisiniz abi aslinda ben rc planorumu ucuramadigim zamanlarda hevesimi alayim diye heli almaya karar verdim lakin almisken buyugunu al seneyede giyersin hesabi almisken buyugunu alayim kamerada takarim dedim :) ve uzun arastirmalarim sonucu bana en uygun modelin bu oldugu sonucuna vardim ve kesinlikle dogru tercih yapmisim.Acikcasi heli kullanmak cok hosuma gitti defalarca ucurmama ragmen en ufak bir kirim yasamadim ve cok kolay alistim artik keyif alma kismini yasiyorum.Tabi hic kirim yasamamamin en onemli nedeni hic aceleci davranmamam ve dogru mekanda alistirma yapmam olabilir sanirim.İlerde 4 kanaldan bikarsam 6 kanala gecmeyi dusunuyorum ama sanki hic bikmiycakmisim gibi hissediyorum :)