Uçuş simülatörü için joystick ve home cockpit ilk adımı

Burak Küçükerol' Alıntı:
Hem iki renk basamıyorum, hem de elimde siyah filament yoktu maalesef.
Dolayısı ile bu seferlik böyle oldu ne yapalım :D

İki renk basmak zor degil, gcode olusturduktan sonra renk degistirilecek katmanda yazmayi durduran ve filament degistirmen icin beklemesini saglayan eklemeler yapilabilir... ama tabi filament yoksa bir ise yaramaz [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu gidişat hiç hoşuma gitmiyor, özelikle helicilerin konuya olan ilgileri [emoji23][emoji24]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu gidişat hiç hoşuma gitmiyor, özelikle helicilerin konuya olan ilgileri [emoji23][emoji24]

Abi bu döviz kurları ile artık çoğu şey hayal. Kağıttan uçak yapıp onu uçuracağız sanırsam en son. :)

Doğuş' Alıntı:
Abi bu döviz kurları ile artık çoğu şey hayal. Kağıttan uçak yapıp onu uçuracağız sanırsam en son. :)
Ne yazık ki haklısın Doğuş :-\

Bu arada seni sahalara yeniden çekebilmek için Konya'dan yeni bir Helici bulduk :laugh: Telefon numaranı verdim Mesut arkadaşımıza haberin olsun ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ne yazık ki haklısın Doğuş :-\

Bu arada seni sahalara yeniden çekebilmek için Konya'dan yeni bir Helici bulduk :laugh: Telefon numaranı verdim Mesut arkadaşımıza haberin olsun ;)

Abi konuyu yeni gördüm. Tanışmak için sabırsızlanıyorum şimdilik 3 helici olduk ama sayımız hızla artacağına eminim. Kış geldi nede olsa karda buzda çamurda nedense biz Konyalılar daha bir ilgi duyuyoruz uçmaya. Yazın ortasında bom boş olan bir pistimiz vardı bu yıl. :halay: