Video Uçuş videolarım...

Maşallah. Plan olmadan da taklit edilebilir. Hatta kanat uçlarına float eklenirse, gövde altına da ağırlık merkezinin hemen arkasına 1cm 'lik bir basamak eklenirse çok da güzel bir su uçağı olur.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
Maşallah. Plan olmadan da taklit edilebilir. Hatta kanat uçlarına float eklenirse, gövde altına da ağırlık merkezinin hemen arkasına 1cm 'lik bir basamak eklenirse çok da güzel bir su uçağı olur.
Evet abi plan olmadan da birkaç denemeyle uçabilir halde bir taklidi yapılabilir gibi. Aslında su uçaklarına eskiden beri merakım var ama rüzgar beni Türkiye'nin en kurak bölgesine savurunca burada uygun ortam bulamadım.

• Şaşırdım
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Evet abi plan olmadan da birkaç denemeyle uçabilir halde bir taklidi yapılabilir gibi. Aslında su uçaklarına eskiden beri merakım var ama rüzgar beni Türkiye'nin en kurak bölgesine savurunca burada uygun ortam bulamadım.
Ben Küçükçekmece gölüne kuş uçuşu 400m mesafede oturuyorum. Ama notamlı bölge burası :(

• Üzüldüm
Tepkiler: Mustafa Koç
Elinize sağlık çok güzel görünüyor:thumbup: planı paylaşma imkanınız varsa ben de bir ara bu modeli denemek isterim:saygilar:
Teşekkürler... Plan maalesef yok...
Teşekkürler...
İlk videodaki F-22 neymiş öyle ya.Canım çekti :))
F-22 iyidir :)
Çok güzel, elinize sağlık!? Ama ben atölyeyi kıskandım.
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan