Unutulmaz Video Calismalarimiz :):)

Heli videolarina ara verip ucak vivdeolarina gecmeden once son bir ozel calismayi daha hatirlayalim :lol:

--------------- orjinal Mesaj-------------------

[Video]: Tareq Yapar da Biz Yapamaz mıyız :) Invertte Yer Süpürme

Öncelikle seyredeceğiz video tamamen doğaçlama olup, daha önceden çalışılmamıştır :D O yüzden teknik bir takım aksaklıklar olmuş olabilir ;)

Bundan tam 1 yıl önce Istanbul'a gelen Tareq bizlere muazzam bir gösteri eşliğinde "Selam Verme- Asfalt Kazıma" hareketini göstermişti. Bu hareketi o kadar çok beğendik ki, yapmamız 1 yılı aldı ama sonunda başardık :laugh:

Keyifli seyirler :D

NOT: HD formatında izlemeniz tavsiye edilir ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Bey bu harika micro performansının benzerini önümüzdeki zamanlarda 570 ilede izlemek isteriz. :bravo: :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Mehmet Bey bu harika micro performansının benzerini önümüzdeki zamanlarda 570 ilede izlemek isteriz. :bravo: :saygilar:
Teşekkurler Tevfik Bey :) Yapmasına yaparız malum buyuk modellerde daha kolay ama :) denemelerden once iyi bir sponsor bulmam gerekiyor :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Türker abinin dediği ''Yerde sektirme'' hareketi süpermiş abi :lollol: :lol: Tareq yapamıyor bunu ;D

Havalarin pek musait olmadigi bu gunlerde :embarras: soyle icimizi isitacak guzel bir ucus videosunu hatirlayalim :thumbup:

Su ana kadar gerek cekerken gerekse de duzenlerken cok zevk aldigim ender videolardan birisidir :halay:

En son bu sene IMUK yapilan yarismada 1.olan Serdar Abi'mizin sticklerine saglik :bravo: Keyifli seyirler :saygilar:

Bu videoyu beğenmeyen olur mu mehmet bey...elinize sağlık...

Bundan tam 1 yil once yine buyuk bir zevkle hazirladigimiz videomuzu hatirlayalim :halay:

------------------------------------------------------------------------

Şafak Bekçileri -2 : RCKolik İftihar ile Sunar

Orjinal Konu :

Evet arkadaşlar, RCKOLIK Production yeni filmi "Şafak Bekçileri-2" iftiharla sunar :laugh:

Sonuna kadar kesin seyredin, gülme garantili diyeceğim ama zaten başlayınca bitirmeden bırakamayacaksınız :lol:

Keyifli Seyirler :saygilar:

Efsane komik olmuş hemde şok oldum çakılma anından sonra ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Abi alemsiniz valla [emoji2] [emoji2]

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

3 sene once ilkel ekipmanlar ile :laugh: (Art-Tech Wingdragon ve HK HD Kamera) yaptigimiz hava cekim videomuzu hatirlayalim dedik.

Cekimler ayni zamanda sahil guvenlik kurtarma ekibinde gorevli ucakci abimiz Huseyin Gencer tarafindan yapilmisti. Ben ise MEMO Production olarak montajini ;D yapmistim.

Her ne kadar cekimler cok kaliteli olmasa da muzik secimi nedeniyle hala ara ara zevkle izledim bir calisma olmustu. Umarim sizler de begenirseniz. Keyifli seyirler :saygilar:

Kesinlikle çok beğendim. Gecenin ilerlemiş saatlerinde canlanmamı sağlayan müzik seçimi de harika. Kısa süreliğine de olsa sayenizde yaz mevsiminin çoşkusunu yaşadım , deniz kokusunu aldım. (Yaz mevsimine çok özlemişim ;) ).

Reklam gibi olacak ama "daha iyisini yapana kadar bu çok iyi" %p sloganı geçerliliğini korumaktadır.

Teşekkür ederim. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
3 sene once ilkel ekipmanlar ile :laugh: (Art-Tech Wingdragon ve HK HD Kamera) yaptigimiz hava cekim videomuzu hatirlayalim dedik.

Görüntü çok kaliteli olmasada müziklerle güzel video olmuş :bravo: Abi ilkel ekipman demeyelim wingdragon da uçak :D