USB Dongle türkiyede nerden alabilirim

odiseuuz

Yeni Uye
USB Dongle Almak istyorum Türkiyede hangi adresten ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim türkiyeden isteme nedenim acil olması

Su yurt ici sitelerinde arastirma yapabilirsin. Biraz zor ama belli de olmaz ;)

Merhaba Mehmet bey hayırlı pazarlar bu arada
Daha önce siteden baktım bazı yurt içi sitelerinde yoktu
google kazan ben kepçe aradım bir neticeye ulaşamadım ama gözümden kaçan bir yer olabilir onun için yazdım
bu arada tunig 9x türkiyeden alacağım onu için Dongle arıyorum eyer bulamasam yurt dışı siparişi ile ikisini alacağım
Bu sefer v 922 yi almam yatıyor gümrüğe girmek istemiyorum açıkcası
tunig 9x iyi bir kumanda olsada sizin yorumlarınızdan size hakverdim güçlü bir cihaza emanet edilebilecekmiş gibi gözükmüyor onun için similasyon kumandası olarak kulanacağım hem gerçeğe yakın bir kumanda ile çalışmış olacağım hemde v 922'mi tunig 9x le çalıştıracağım bana en mantıklısı bu gibi geldi ama önerilerinizi bekliyorum özellikle Mehmet bey

Ben yeni basliyor olsam yapacagim sey (bu sadece beni baglar, yani sadece benim tavsiyem, nihai karar sana ait. Ya da farkli secenekler ve onerilerde mumkun ve dogrudur da ;) Diger seceneklerin bir cogunu aciklamaya calistigimiz su konuya da bir goz at derim :

1- Bir tane V922 ile alirdim, yedekleri ile beraber
2- V922 kumandasi ve ilerde kendi kumandam ile de kullanmak icin yurtdisindan asagidaki dongel siparis ederdim

3- Simulator calismalarini devam eder ve v922 canli sim olarak kullanirdir.
4- Bu arada yeterli para biriktirip, iyi bir kumanda ile 450 veya 500 sinifi bir Heli alirdim.

bu arada v922 direk turnigy 9x ile çalışmaz ayrı bir parça alman gerekiyor.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
bu arada v922 direk turnigy 9x ile çalışmaz ayrı bir parça alman gerekiyor.

Abi sağol gerçekten bilmiyordum parça gerektiğini sadece simülasyon kumandası yumuşak kalıyor gerçeğe yakın olsun diye tunig 9x istiyordum V922 kumandası ile idare edeceğim o zaman
ilk olarak kumanda alacağım Futaba 7c yada spektum dx7 kumanda alacağım ilerde (6 ay )sonrada biraz delilik yapıp velocity 50 n2 alarak ilerleyeceğim daha ileride de 90 modelini alacağım başka bir model daha almayı düşünmüyorum 3 helikopterden de asla yukarı çıkmayacağım tabi bunun için 2-3 yılım var orası ayrı bir mevzu