uygun bataryalar

Rc cenk

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar , fiyatlarının uygun olduğunu düşündüğüm bataryalar buldum. 11.1v 3S 6000mah lık bir tane de ben aldım.150 TL üzeri ücretsiz kargo , aynı gün kargo.Yurtdışından getirme bekleme süresi yok yani.
ihtiyacı olanlar baksın derim.

uygun bataryalar

Güle güle kullanın, umarım memnun kalırsınız.

Daha önce görmediğim, duymadığım bir marka. bu yüzden çok da ucuza geldiğini söyleyemeyeceğim.

uygun bataryalar

sıfır kutusunda daha uygunu piyasada yok ama kullanım ömrü önemli tabiki , birkaç arkadaşın daha denemesi lazım ki , kalitesi ortaya çıksın.

uygun bataryalar

Cenk g' Alıntı:
sıfır kutusunda daha uygunu piyasada yok ama kullanım ömrü önemli tabiki , birkaç arkadaşın daha denemesi lazım ki , kalitesi ortaya çıksın.
Alırken ebatlara da dikkat etmek lazım bu firmanın sattığı ürünlerde standart olarak satılan diğer markalara göre ebat farkı olabiliyor.Birde fiyatı genelde C değeri belirliyor.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uygun bataryalar

Bence artık kötü batarya kalmadı teknoloji belli bi seviyede oturdu.

Bende şu pilin 35 c sini indirimde 30 dolara almıştım hiç ümidim yoktu pilden, ama kendisiyle 1 senedir uçuyorum 150 şarj görmüştür halende taş gibi çokta güzel performansı var.

https://m.aliexpress.com/s/item/32722310097.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32722310097&productSubject=32722310097&shortkey=6V7B77Nn&addresstype=600

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Alırken ebatlara da dikkat etmek lazım bu firmanın sattığı ürünlerde standart olarak satılan diğer markalara göre ebat farkı olabiliyor.Birde fiyatı genelde C değeri belirliyor.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ürünün sitesinde belirtilen ebatlar aldığım ürünün ebatları ile örtüşüyor,yani sitedeki ebatlar en azından benim ürün için doğru. Kendi ihtiyacınız için ebatları tespit edip , sitedeki ebatlarla karşılaştırabilirsiniz.

uygun bataryalar

Cenk g' Alıntı:
ürünün sitesinde belirtilen ebatlar aldığım ürünün ebatları ile örtüşüyor,yani sitedeki ebatlar en azından benim ürün için doğru. Kendi ihtiyacınız için ebatları tespit edip , sitedeki ebatlarla karşılaştırabilirsiniz.
Bilgi için teşekkürler. %p

uygun bataryalar

Tam sipariş verecektim ki birşey dikkatimi çekti. bu ürün 1.05 ah ve 25c. yani yaklaşık 25amper akım vereceğini söylemişler. anlık c değeri ise 50. bu da 50 amper yapar. ancak işin ilginç yanı şu: liponun güç kablosu 20 awg. 20 awg kablonun kaldırabileceği akım en fazla 15 amperdir. nasıl oluyor anlamadım. bir hevesle sipariş edecektim. hevesim kursağımda kaldı.

uygun bataryalar

Gokhan Bora' Alıntı:
Tam sipariş verecektim ki birşey dikkatimi çekti. bu ürün 1.05 ah ve 25c. yani yaklaşık 25amper akım vereceğini söylemişler. anlık c değeri ise 50. bu da 50 amper yapar. ancak işin ilginç yanı şu: liponun güç kablosu 20 awg. 20 awg kablonun kaldırabileceği akım en fazla 15 amperdir. nasıl oluyor anlamadım. bir hevesle sipariş edecektim. hevesim kursağımda kaldı.

Çok iyi yakalamışsınız, tebrik ederim. %p C değeri ölçemediğimiz bir değer olduğu için, istedikleri değeri yazabiliyorlar tabi... Bu durumda iki seçenek var. Ya pil gerçekten 25-50 C, ki bu durumda kablo eriyecek, yada kablo sağlam kalacak, ki bu durumda da pil maksimum 10-15c aralığındadır diyeceğiz :)

uygun bataryalar

Risk aldım ve bu pillerden 2 tane satın aldım. Bir tanesi 3s 25c 1050mah. Diğeri ise 2s 25c 850mah. 2s olanı elimdeki gens ace 2s 450mah 25c ile kıyasladım. Hemen hemen aynı performansı ve uçuş süresini veriyor. Ağırlık olarak ise, 850mah olan, 450 mah gens ace'den sadece 2 gram daha ağır. Eğer ben pillerin performansını yanlış gözlemlemediysem ve hassas tartım bu pillere torpil geçmiyorsa, alınamaması gereken piller olduğunu söyleyebilirim. Satın aldığım 2s pilin ürün sayfasında 46 gram yazıyor. Geldiğinde ilk işim tartmak oldu. Ağırlığı 33 gram çıktı.

Not: Test etmeden önce, 850mah olanı 3 defa 0.7 amper akım vererek şarj ettim ve 0.5 akım çekerek boşalttım. Ah hk ah. 21 dolar kargo parası mı olur.