V tail kuyruk-aileron bağıntısı nasıl yapılır?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 17434
  • Başlangıç tarihi
  • 484
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 17434

Guest
Herkese selamlar, ilk v tail modelimi yaptım. Elektronik olarak montajı yapıp uçuşa hazır hale getirdim. Yalnız mix olayını anlamadım. Flysky kumanda üzerinde v tail opsiyonu olduğunu öğrenip aktif hale getirdim, peki ya aileronlar nasıl olmalı ? Yani ikisi de aynı yönde mi hareket etmeli zıt yönlerde mi ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tabi yaa nasıl düşünemedik bunu.
hayırdır. çözümün varsa yaz. yoksa küçümser tarzda cins cins yazılar yazma. ne zaman konu açsam bu tarzda mesaj yazıyorsunuz.yukarıda deniz hocam anlayıp çözüm odaklı yaklaşıyor. siz cins cins mesajlar yazıyorsunuz.

Tabi yaa nasıl düşünemedik bunu.
yazdığınız yazılara bakıp kendimi geliştirsem de, üslübunuz çok yanlış, böyle yok el kadar projelere hesap felan yapmıyoruz diye mesaja girip de insanların hevesini kaçıp parazit yapıyorsunuz. her seferinde yapıyorsunuz bunu. yazık...

yazdığınız yazılara bakıp kendimi geliştirsem de, üslübunuz çok yanlış, böyle yok el kadar projelere hesap felan yapmıyoruz diye mesaja girip de insanların hevesini kaçıp parazit yapıyorsunuz. her seferinde yapıyorsunuz bunu. yazık..
hayırdır. çözümün varsa yaz. yoksa küçümser tarzda cins cins yazılar yazma. ne zaman konu açsam bu tarzda mesaj yazıyorsunuz.yukarıda deniz hocam anlayıp çözüm odaklı yaklaşıyor. siz cins cins mesajlar yazıyorsunuz.
@Emir kaan yazılacak çok şey var ama gerek yok.

Madem burada mutlu değilsin ve istediğin cevapları istediğin tarzda alamıyorsun, o zaman seni mutlu olacağın, daha güzel yardım alabileceğin platformlara gönderelim.

Üyeliğiniz SİLİNMİŞTİR. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Muzaffer POLAT
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...