v977 tam gazda havalanma sorunu yaşıyorum

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
İlk defa kullandığım v977 tam gazda havalanma sorunu yaşıyorum video paylaştım birde siz bakın isterseniz ...

sebebi ne olabilir
1 Pilleri tam anlamyıla şarj ediyorum
2 dişlide heran gibi bir sıyırma gevşeklik varmı ona da baktım
3 gözle görülebilecek her han gibi bir kusurda yok

Bilmediğim bir kumanda ayarımı var. var ise yardımcı olabilirmisiniz.

2. maddeyi bir daha gözden geçir derim ;)

Şunlara dikkat et;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir de dişliyi sıkıştırırken göbekten bastırmaya çalış, kenarlardan bastırıp deforme edersen 8 (sekiz) çizmeye başlıyor yandan bakıldığında. :RCKolik:

Kumanda ile alakalı olduğunu düşünüyorum Ben de kendimde yaşamıştım aynı sorunu ile çözdüm sende şuna bir bak olmazsa 977 calibration diye arat youtube da. Rasim usta gelince yardımcı olacaktır zaten o süre içinde çözebilirsen aklımdakiler bunlar şu an.

Verdiğiniz bilgileri deniyorum olmazsa sizlere tekrar dönücem :D

Rasim beyinde dediği gibi büyük ıhtımal 2. Madde
Yani dişlinin altında ana milin ucu aşagı yukaru 3-4 mm kadar aşagıda olacak eger bu yoksa boşluk varsa heli havalanmaz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evet sorunu çözdüm. Genelde ana dişliyi motorun dişlisine denk gelecek şekilde ayarlıyordum ama yine bir boşluk oluyordu sorunda ondan kaynaklanıyormuş . şimdi hiç boşluk yok Rasimin de resimde gösterdiği gibi sıfırladım... Şuan heli tavana değiyor :D yorum ve cvplarınız için çok teşekkür ederim...

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Evet sorunu çözdüm. Genelde ana dişliyi motorun dişlisine denk gelecek şekilde ayarlıyordum ama yine bir boşluk oluyordu sorunda ondan kaynaklanıyormuş . şimdi hiç boşluk yok Rasimin de resimde gösterdiği gibi sıfırladım... Şuan heli tavana değiyor :D yorum ve cvplarınız için çok teşekkür ederim...

Rica ederiz ;) Heliyi inverte geçirip tavana indirme gibi devrimsel fikirleri vardı Emre abinin :D Ben hiç denemedim, önce invertte dengede durabilmem lazım :-\ Heliyi taklaya getirebiliyorum ama terste dengede sıkıntılar var, pilotajın daha çoook yolu var.

Bir şekilde tavana otura bilirsem o işi heli yerdeyken daha rahat yapabilirim diye düşündüm... Bendekide laz aklı :D Laz abilerim alınmasın :D