[VEFAT]: Aytaç Yolcubal kardeşimiz vefat etmiş :(

Gölyaka'da tanışmıştık. Birlikte bulunmaktan keyif alacağınız bir insandı.

Motosiklet kullandığını bilmiyordum, bir ortak noktamız daha varmış.

Keşke yapılabilecek bir şey olsa, Allah rahmet eylesin. :embarras:

Dün sağolsun @Ali Yalçın arayarak haber verdi. Ankara'lı modelci kardeşimiz @Aytaç YOLCUBAL geçtiğimiz hafta geçirdiği bir motosiklet kazası sonrasında vefat etmiş.:cry:

Kendisini Türkiye'de alınan ilk "Goblin Firewall" modeli ile tanımıştık.

Şahsi tanışmamız ise 2017 yılındaki "Gölyaka buluşmasına" eşi ile beraber gelmesiyle olmuştu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Daha sonra işlerinden fırsat bulabildikçe RCKolik Büyük buluşmalarına (Bursa, Eskişehir) katılmaya devam etti. Aralarda da fırsat buldukça telefonla görüşüyorduk.

Genç yaşta olmasına rağmen 2017 yılında kurmuş olduğu DAYSOFT adındaki kendi şirketinde çok güzel işlere imza atan, efendi, saygılı çok düzgün bir insandı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Böyle güzel bir insanı, dostu genç yaşta kaybetmek gerçekten de büyük bir acı. :embarras: Kendisine allahtan rağmet, eşine ve ailesine sabırlar diliyoruz.

Mekanın cennet olsun güzel insan. 🙏

RCKolik Yönetimi
Her ölüm erkendir bazı ölümler daha da erken, mekanı cennet olsun ışıklar içinde yatsın ailesine sevenlerine sabırlar dilerim

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Her ne kadar tanışmasam da, hem modelci olarak hem de motorcu olarak çok etkilendim bende. Geride kalanlara sabır diliyorum...

• Beğen
Değerli kardeşime Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.Mekânı cennet olsun,nur içinde yatsın.Çok üzüldüm, çok kıymetli bir arkadaşımızdı.:embarras::embarras:

• Beğen
Çok acı ALLAH rahmet eylesin,nurlar içinde yatsın.:cry: