Video Kaydedici Kamera

İlgi Alanı
Uçak
Modelin üzerine yerleştirilen kameralardan istiyorum arkadaşlar,kayıt yapacak kameralardan.Fiyat/kalite açısından hangi ürünü önerirsiniz ?
Profesyonel olmasına gerek yok,sadece uçuşları izleyeyim yeter.

Ynt: Video Kaydedici Kamera

Merhaba Berkay,

Soruna hemen cevap verelim. Hobbyking'den 3 adet değişik fiyatlarda ürün var.

1- FIYAT: $ 7.7
Sahsi Yorumum: Beş para etmez :lollol: Sırf meraktan aldım ama görüntüler gerçekten çoook kötü :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- FIYAT: $ 37
Sahsi Yorumum: Fiyat / Performans oranı oldukca iyi. Geçen sene aldım. Verilen paranın hakkını sonuna kadar veriyor :thumbup:
İki kötü / eksi tarafı var:
a- BEYAZ renk dengesi bazen bozuluyor. Güneşin açısı görüntü renklerinde solmaya neden oluyor.
b- Çekimler sırasında birbirinin aynı frame (kare) kayıt edildiği için görüntünün büyüklüğü gereğinden fazla. Fakat video edit programı ile boyut problemi çözümlenebiliyor

3 kat daha fazla para verip, 3. seceneği alırsan, onda bu sorun yok denecek kadar az.

En iyi çekimlerinden bir örnek :) Her zaman bu sonucu vermeyebiliyor ama :-\

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

3- FIYAT: $ 98
Sahsi Yorumum: Fiyat / Performans oranı iyi sayılır. 2. secenekteki problemler bu versiyonda oldukca düzelmiş gözüküyor. %p Ama fiyat 3 katı :embarras:

Bu da üyelerimizden Tolga arkadaşımızın bu kamera ile çekimi. HD Seyretmeni tavsiye ederim. Daha iyi örnekleri vardı ama şu an bulamadım :(

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir de E-BAY 'dan HD KeyChain Camera var. Onlarda gayet güzel. $ 60 civarında. Ama doğru versiyonu bulup almak lazım. Kalite olarak 2. seçeneğe yakın sonuçlar veriyor. Sadece lensi düz yani balık gözü geniş değil.

NOT: Tüm kameralarda SD kart almam gerekiyor. En az 8 GB ve CLASS 6 veya CLASS 10. Onlarda yaklaış 30 - 40 TL idi yanlış hatırlamıyor isem :)

Video Kaydedici Kamera

Merhaba,2. seçenekteki kameradan aldım,telefonumun hafıza kartını taktım,fakat çıkarttığımda bütün verileri silmiş kamera.

Video Kaydedici Kamera

Berkay ARIKAN' Alıntı:
Merhaba,2. seçenekteki kameradan aldım,telefonumun hafıza kartını taktım,fakat çıkarttığımda bütün verileri silmiş kamera.
Bu beklenen ve normal bir durum Berkay :embarras: Hangi makinaya takarsan tak, yeni makina kartini kendine gore format atarak yeniden sekillendirir. Keske daha once yani karti takmadan once sorsaydin ya da yedek alsaydin :(