Walkera dragonfly 22 simülatör kumandası kablosu yardım!

mgorgec

herıeye rağmen...
merhaba arkadaşlar bilgisayarıma simülatör programını kurdum.ve walkera 6 kanal kumandam var fakat usb kablom yok nasıl temin edebilirim.yada elinde olup ihtiyacı olmayan arkadaşlardan da alabilirim ücretiyle.(istanbul maltepedeyim) yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Alabileceğim bir model dükkanı varsa tavsiye edeceğiniz onada bakarım. teşekkürler.kumandam bunun aynısı
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

simülatör kumanda usb kablosu yardım!

Mustafa Bey,

Kendi kumandamızı Real Flight kullanabilmek için DONGLE dediğimiz özel cihazlara ihtiyaç var. Phoenix ise uygun USB kablo ile direkt çalışabiliyor diye hatırlıyorum.

Öncelikle resimden kumandanın marka ve modeli belli olmuyor :rolleyes: Marka ve model belirtirseniz arkadaşlarımız daha iyi yardımcı olabileceklerdir. Walkera uygun USB kablo bulmak biraz zor, zira Türkiye'de Walkere kumanda kullanan sayısı oldukça az.

Yerinizde olsam madem sim yeni başlıyoruz ve epey bir kullanacağız, en temiz ve hızlısı THK USB Sim Kumandası almak ;)

Aslında onu da düşündüm fakat şu anda bu elimdeki ile bir kaç deneme yapmak ve kendimi görmek istiyorum bahsettiğiniz linklerdeki yazıları da dünden beri okuyorum.Çok faydalı çok açıklayıcı bilgiler mevcut.en azından şimdi baştan masrafa girmekten kaçınıyorum Mehmet bey.En ideal nasıl çözebilirim onu araştırıyorum açıkçası. kumandam walkera dragonfly 22 e modellin 6 kanallı 2.4 ghz kumandası. yani resimdeki ;

mustafa grgc' Alıntı:
.... kumandam walkera dragonfly 22 e modellin 6 kanallı 2.4 ghz kumandası. yani resimdeki ;
Şöyle bir konu buldum netten Mustafa Bey ;) Gerçi Real Flight 2 çalıştırmışlar ama isterseniz bir deneyin diyeceğim, şayet PC'nizin portu uygun ise :)

Bir de şu konu var

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şöyle bir konu buldum netten Mustafa Bey ;) Gerçi Real Flight 2 çalıştırmışlar ama isterseniz bir deneyin diyeceğim, şayet PC'nizin portu uygun ise :)

Bir de şu konu var

ilginize teşekkürler mehmet bey onları gördüm araştırırken ama pek yapabileeceğimi sanmıyorum.nette bir sitede buldum fakat e-sky için diyor.giriş olarak aynı ama çalıştırırmı bilemedim.satıcıya mesaj gönderdim bakalım ne olur.

mustafa grgc' Alıntı:
ilginize teşekkürler mehmet bey onları gördüm araştırırken ama pek yapabileeceğimi sanmıyorum.nette bir sitede buldum fakat e-sky için diyor.giriş olarak aynı ama çalıştırırmı bilemedim.satıcıya mesaj gönderdim bakalım ne olur.
İşin açıkcası ben de pek ümitli değilim Mustafa Bey ama son bir kez şansınızı denedikten sonra alternatif diğer çözümlere geçersiniz :)

Walkera dragonfly 22 simülatör kumandası kablosu yardım!

Daha fazla araştıramayacağım.Çünkü kablo yok,olanı da esky için,satıcı emin olamadı çalışıp çalışmayacağına.Akşam inşallah promodele gidip bir tane alacağım. bir an önce başlayayım şu çalışmalara.durmakla birşey olmuyor :) :RCKolik:

Ynt: Walkera dragonfly 22 simülatör kumandası kablosu yardım!

Sonunda simulatöre başlıyoruz.Promodelden thk nın kumandalarından aldık bakalım nasıl olacak.