Walkera V450d01 Devo 10 3D Hakkında Yardım

ali ihsan

Komuk - Model Helikopter ve Uçak Kulübü
Merhaba arkadaşlar,

1 ay öncesine kadar ( walkera v450d01 devo 10 ) aldım ayarlarını yapamadık Henüz tam anlamıyla kullanamadık Ürünü kullanan yada yeterli donanıma sahip olan arkadaşlarla görüşmeye geçmek istiyoruz yardmlarınızı bekliyorum selamlar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Walkera V450d01 Devo 10 3D Hakkında Yardım

Merhaba Ali Bey,

Yeni üyelerimizdensiniz zannedersem. Rica etsem "TANISMA" bölümünde kısaca kendinizden bahseder misiniz lutfen (Kimsiniz, nerde yaşıyorsunuz, kaç yaşınızdasınız, hobi ile ilgili tecrübeniz..) Böylece tüm üyeler sizleri daha yakından tanımış olurlar.

Bu heliye gelince. Öncelikle hayırlı olsun ama bunu bırakın bizim forumda başka forumlarda da pek kullananı görmedim.

Genel hakları ile baktığımda Flybarless (FBL) bir model olduğunu görüyorum. Dolayısıyla ayar kısmı özellikle başlangıçta sizin için zorlayıcı olmuştur ki gayet normal.

Nerede oturuyorsunuz. Şayet Kocaeli buluşmalarına ürünün manual ile beraber gelirseniz, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız :saygilar:

Ynt: Walkera V450d01 Devo 10 3D Hakkında Yardım

Ali Bey,

Söylediğiniz Walkera helikopterle ilgili açıkçası sizinle paylaşabileceğim benim bir tecrübem yok malesef. :rolleyes:

Nerede yaşıyorsunuz ? Eğer Kocaeli'deyseniz elimizden geldiğince biz yardımcı olmaya çalışırız.

Uzaksanız çevrenizdeki modelcilerle temasa geçmenizi öneririm.