WLToys V922 hata

• Konbuyu başlatan l3ycerkez
  • Başlangıç tarihi
  • 2,028
L

l3ycerkez

Guest
Buün bir arkadaşım için aldığımız wiltoyss922 pili taktığımızda yarımgaz çalışıyor, kumandayı tanıyor, tüm trimler 0 da ancak ne yaptımsa çözemedim sorunu. En iyisi bir bilene danışmak dedim :D

willtoys922 hata

Yavuz Bey ters uçuş yapabilmek için kullanılan idle-up diye bir uçuş modu var. Belkide o modu devreye alan switch aktiftir kumandadan.
Kumanda üzerindeki switchleri kontrol etmekte fayda var bence. Normal uçuş modunda gaz kapalıyken pervane dönmez.

willtoys922 hata

Türker Akgün' Alıntı:
Yavuz Bey ters uçuş yapabilmek için kullanılan idle-up diye bir uçuş modu var. Belkide o modu devreye alan switch aktiftir kumandadan.
Kumanda üzerindeki switchleri kontrol etmekte fayda var bence. Normal uçuş modunda gaz kapalıyken pervane dönmez.
Telefondan anladigim kadari ile ne yazik ki sanki arizali urun durumu soz konusu gibi :-\

willtoys922 hata

Türker Akgün' Alıntı:
abicim swiçleri kapalı iken hatta trhottle cut kapalıyken bile aynı.

WlToys V922 hata

bu banggood artık arıza vermeye başladı ürünlerde
git gide ürün hataları artıyor

WlToys V922 hata

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eralp' Alıntı:
bu banggood artık arıza vermeye başladı ürünlerde
git gide ürün hataları artıyor
Ne yazık ki öyle gibi :-\

Mehmet bey zamanın varsa bana bu v922 nin anakartından 1 adet sipariş geçersen sevinirim, inan arkadaşa çok mahcup oldum :embarras:

WlToys V922 hata

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Mehmet bey zamanın varsa bana bu v922 nin anakartından 1 adet sipariş geçersen sevinirim, inan arkadaşa çok mahcup oldum :embarras:
Yavuz bey zamanda sıkıntı yokta, Pazartesi duruma bir bakalım öncelikle. Sonra gereken ne ise yaparız :)

WlToys V922 hata

Yavuz bey gaz trimini en aşşağa alıp bidaha denermisiniz !!

WlToys V922 hata

alıcı kartı üzerindeki soketleri kontrol ettiniz mi?
gevşeme ,oynama ve temas sorunu olmadığına emin olun derim