WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlendirmesi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Sonunda WLtoys V922 3D performansını test etmek imkanımız oldu. Ilk Invert ve Takla uçuş denemelerimize ait videoları sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız :thumbup:

Videolar ve resimlerden önce V922'nin 3D, Invert ve Takla Denemelerimize bağlı olarak Performans değerlendirmemizi paylaşalım

[attachimg=1]

[attachimg=2]

V922 Invert-3D Denemeleri- Isınma Turu
[smg id=932 type=av]

V922 Invert-3D Denemeleri- Ilk Deneme Videomuz
[smg id=929 type=av]

V922 Invert-3D Denemeleri- 2. Deneme Videomuz
[smg id=930 type=av]

V922 Invert-3D Denemeleri : Takla- Invert Videomuz
[smg id=931 type=av]

Ekli dosyalar

• V922 3D_Invert Degerlendirmesi.jpg
    V922 3D_Invert Degerlendirmesi.jpg
    87.1 KB · Görülme: 624
  • V922 3D_Invert Degerlendirmesi Guncelleme.jpg
    V922 3D_Invert Degerlendirmesi Guncelleme.jpg
    39 KB · Görülme: 258
Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlendirmesi

Şimdide resimlerimizi paylaşalım ;)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Ekli dosyalar

• Turker Invert.jpg
    Turker Invert.jpg
    45 KB · Görülme: 515
  • IMG_5680.JPG
    IMG_5680.JPG
    29 KB · Görülme: 515
  • IMG_5681.JPG
    IMG_5681.JPG
    32 KB · Görülme: 514
  • IMG_5682.JPG
    IMG_5682.JPG
    36.8 KB · Görülme: 513
  • IMG_5684.JPG
    IMG_5684.JPG
    40 KB · Görülme: 514
Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlendirmesi

Bir öğlen arası en fazla bu kadar değerlendirilebilir sanırım. :laugh:
Fotoğraflar, videolarda süper olmuş elinize sağlık. Model mikro falan ama bence kendini gayet güzel göstermiş. :coolxf:

Cık, cık, cık, koca koca adamlar nelerle oynuyorlar!...

Tebrikler uzun zamandır beklediğim video ama inverte geçişte neden o kadar alçalıyor ? evde 3d yapılamaz sanırım ? Bi genuis ya da mini cp gibi performans vermiyor mu ? Bir de aklıma bir şey geldi ıdle açıp heli ters konumda bıraksak düşer mi yoksa invertte devam eder mi ? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

TEbrikler güzel bir video olmuş, elinize sağlık.

Ynt: Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlendirme

Berkay35' Alıntı:
Tebrikler uzun zamandır beklediğim video ama inverte geçişte neden o kadar alçalıyor ? evde 3d yapılamaz sanırım ? Bi genuis ya da mini cp gibi performans vermiyor mu ? Bir de aklıma bir şey geldi ıdle açıp heli ters konumda bıraksak düşer mi yoksa invertte devam eder mi ? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim
Berkay evde 3d yapılabileceğini sanmam yada şöyle diyim ben o seviyede değilim hatta yakınında bile değilim. :laugh:

Genuis yada mini cp hakkında bir fikrim yok, yaparken videolarını gördüysen donanımsal olarak yapabiliyor demektir fakat unutma bunları yapabilenler expert pilotlardır ancak.

Son soruna gelince diyelimki söylediğin gibi yaptın ve invertte kaldı helin, uçtun uçtun pil bitti ve inme vakti. Ya sonra nolucak. ;D

Abi sorularımı cevapladığın için teşekkür ederim . Pallerin üstüne ineriz abi sorun değil :):):rolleyes:

Turker'e bir iki şey ben de ilave edeyim.

Takip edebildiğim kadarı ile Genuis ve Mini Cp, 3D performansları ya da daha dogrusu Invert geçişleri V922 göre daha iyi. Fakat onların da başka problemleri var. Kullanıcılar da bunlardan şikayetci. ;)

Genel olarak baktığımız RTF Kit ve yedek parça fiyatları, dayanaklılığı göz önüne alındığın bizler gibi standard pilotlar için hala V922 BIR numara ;) (Biraz iddali oldu ama şu ana kadar araştırıp okuduklarıma göre söylüyorum :D Birisi çıkar, yanılıyorsun derse de doğrudur, ısrar etmem :laugh: )

Dünya size güzel valla.. Ver artıyı bas eksiyi. hooop geç inverte. :thumbup: Kankilerim benim.... video ve fotolar çok güzel olmuş. Keşke yanınızda olup bende eğlenebilseydim.

V922 ile uçuşlarınız çok başarılı . :saygilar:

Ynt: Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlendir

YÜCEL' Alıntı:
Dünya size güzel valla.. Ver artıyı bas eksiyi. hooop geç inverte. [/b] :thumbup: Kankilerim benim.... video ve fotolar çok güzel olmuş. Keşke yanınızda olup bende eğlenebilseydim.

V922 ile uçuşlarınız çok başarılı. :saygilar:

Ne yapalım Yücel'im, hayata değişik küçük dokunuşlar ile daha renkli hala getirmeye çalışıyoruz :laugh: Keşke kardeşim keşke, fiziki olarak olamasanda kalben hep yanımızdasın dostum ;)

Ynt: Ynt: Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değe

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
YÜCEL' Alıntı:
Dünya size güzel valla.. Ver artıyı bas eksiyi. hooop geç inverte. [/b] :thumbup: Kankilerim benim.... video ve fotolar çok güzel olmuş. Keşke yanınızda olup bende eğlenebilseydim.

V922 ile uçuşlarınız çok başarılı. :saygilar:

Ne yapalım Yücel'im, hayata değişik küçük dokunuşlar ile daha renkli hala getirmeye çalışıyoruz :laugh: Keşke kardeşim keşke, fiziki olarak olamasanda kalben hep yanımızdasın dostum ;)

Bende sizi özledim kardo. En kısa zaman da fiziki olarak yanınıza ışınlanacam.

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performa

YÜCEL' Alıntı:
Bende sizi özledim kardo. En kısa zaman da fiziki olarak yanınıza ışınlanacam.
4 gözle o gunu bekliyor olacagiz :thumbup:

6 kanallı 3d yapabilen bu tip küçük helikopterlerde en büyük sorun artıdan eksiye ve eksiden artıya geçiş. Bende ki Blade mcpx BNF ( Bind and fly ) heliydi. Benim JR dsx9 kumandamla expo vermeme rağmen özellikle elevatör geçişleri sıkıntılıydı. Ama işin özü olay vakit ayırıp tecrübe edinmekle alakalı. Zamanla sıkıntı gibi görünen konular sıkıntı olmaktan çıkıyor.

Daha önce Berkay kardeşimin sorduğu ev içinde uçar mı sorusuna cevaben ;

v922 henüz görmedim ama walkera mini cp uçuş videosu var. Yalnız uçuran Manuel Campos test pilotu. ;D
Yani denemesi bedava :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Ynt: WLtoys V922 : Invert - 3D- Takla Denemelerimiz ve Performans Değerlend

YÜCEL' Alıntı:
Dünya size güzel valla.. Ver artıyı bas eksiyi. hooop geç inverte. :thumbup: Kankilerim benim.... video ve fotolar çok güzel olmuş. Keşke yanınızda olup bende eğlenebilseydim.

V922 ile uçuşlarınız çok başarılı . :saygilar:
Vay kardeşim, özlettin kendini iyice. Seni görmek ne güzel sanal da olsa. İnşallah en kısa zamanda biraraya geliriz eski günlerdeki gibi. :thumbup: