WLToys V950 İle Baslangic

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar,

Yaklaşık 5 hafta önce yerli bir alışveriş sitesi vasıtasıyla Hong Kong’ dan siparis verdiğim ilk 6 kanal helikopterim Wltoys V950 bugün elime ulaştı. Tabi su anda bana pek faydası yok çünkü henüz simülasyon çalışmasına başlayamadım. Şimdi bir simülasyon seti arıyorum. (Öneriniz olur ise mutlaka dikkate alırım) Yalnis mi yaptım bilmiyorum ama planım şu şekilde yaptım. Özellikle pahalı olmayan 6 kanal bir model alıp kırım kaygısı yasamadan simülasyon ile paralel olarak uçuş saatimi arttırmayı hedefliyorum.
Bu heyecan inanılmaz. 😊😊

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bonus: Bunlar da oyuncak niteliğindeki diğer modellerim ☺

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Şimdi bir simülasyon seti arıyorum. (Öneriniz olur ise mutlaka dikkate alırım) Yalnis mi yaptım bilmiyorum ama planım şu şekilde yaptım. Özellikle pahalı olmayan 6 kanal bir model alıp kırım kaygısı yasamadan simülasyon ile paralel olarak uçuş saatimi arttırmayı hedefliyorum.
Doğru yoldasınız :thumbup: RF simulasyon linklerini özelden gönderiyorum. Sim için kumanda veya dongle seçimi size kalmış. Isterseniz öncelikle olarakşu konulara bir göz atınız :)

NOT : Rafta bol miktarda 4 kanal model görüyorum. Bu modeller ile ilgili tecrübelerinizi unutmanız gerekecek ne yazık ki :laugh:

İlgi Alanı
Hepsi
Doğru yoldasınız :thumbup: RF simulasyon linklerini özelden gönderiyorum. Sim için kumanda veya dongle seçimi size kalmış. Isterseniz öncelikle olarakşu konulara bir göz atınız :)

NOT : Rafta bol miktarda 4 kanal model görüyorum. Bu modeller ile ilgili tecrübelerinizi unutmanız gerekecek ne yazık ki :laugh:
Cok teşekkür ederim Mehmet Bey. 4 kanallar konusunda size katılıyorum, o yüzden yeni başlangıç diyorum.Neredeyse sıfırdan değil eksi ikiden başlıyorum 😂😂😂

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Cok teşekkür ederim Mehmet Bey. 4 kanallar konusunda size katılıyorum, o yüzden yeni başlangıç diyorum.Neredeyse sıfırdan değil eksi ikiden başlıyorum 😂😂😂
Kesinlikle doğru yoldasınız Serkan Bey :thumbup: Anlaşılmayan konularda gerek eski ilgili konuların altına mesaj olarak gerekse yeni konu açarak sorularını paylaşmaktan çekinmeyiz :) Ben dahil tüm arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız :RCKolik:

İlgi Alanı
Hepsi
Kesinlikle doğru yoldasınız Serkan Bey :thumbup: Anlaşılmayan konularda gerek eski ilgili konuların altına mesaj olarak gerekse yeni konu açarak sorularını paylaşmaktan çekinmeyiz :) Ben dahil tüm arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız :RCKolik:
Samimiyetiniz ve yaklaşımınız için çok teşekkür ederim 🙏🙏

Taha Koçak

Çalışkan Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Güle güle kullanın, şu da gerçek micro model uçurmak büyük modele göre daha zor. Ama korkmayı sadece hover çalışmaları ile açık alanda çalışabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demirkesen

Özkan KAYA

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Bende 6 kanal micro heli(V922-V977), 4 kanal heli(V911) ve cessna 182 uçak kullanan biri olarak şunu söylüyorum:

6 kanal helikopterin tadını ve zevkini hiç birinde bulamazsın. Şu an 450 sınıfını uçurmaya hazırlanırken, umarım uçakçı abilerimde bana kızmaz.. :lollol: