YAK-130 un doğuşu

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Daha önceleri izlediğimiz rusjet'in yak 130 imalatı,,,

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

YAK-130 un doğuşu

Celalattin Abi bu Rusjet ekibinin yaptığı şeyleri ben kesinlikle görmek istemiyorum, bak hatta videoyu bile izlemeden yazıyorum mesajımı. :lollol: :lol:

Nedir ya moral bozmaktan başka birşey değil, ayıptır olmaz böyle. :lol: :lol:

Ynt: YAK-130 un doğuşu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Bir gün aynısını yapamayacağımı bilsem de en azından benzer bir model yapacağım

Celalettin Abi gerçekçi olmak gerekirse eldeki imkanlar düşünüldüğünde böyle birşey ortaya çıkarabilmek Türkiye'de gerçekten zor ama o zaman geldiğinde ben senin yaptığını çok daha fazla beğeneceğim ve ayakta alkışlayacağım. :RCKolik:

YAK-130 un doğuşu

Dogrusu ben de bu ekibe gicigim. Insanı modelcilikten soğutuyorlar :):)

YAK-130 un doğuşu

Kabul edelim , bu adamlar Rusya dağılmadan önce hava kuvvetleri için uçak imal eden mühendislerdi , Rusya dağılınca işsiz kaldılar , baktılar boş oturmak da olmuyor,
bari gerçek uçağın minik boyutunda olanından yapalım dediler ve sonuç. :D

YAK-130 un doğuşu

Arkadaş her şeyi kendileri imal etmişler ama kumanda futaba 18mz türbinler de jetcat yine abd ye boyun eğmişler :mad:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Arkadaş her şeyi kendileri imal etmişler ama kumanda futaba 18mz türbinler de jetcat yine abd ye boyun eğmişler :mad:

Böyle bir modele 18 MZ den başka kumanda yakışmazdı zaten. Mühendislik belki ama Ruslar elektronik konusunda çokta iyi değiller zaten.

Arkadaşlar böyle videoların forumda yayınlanması yasaklanmalı bence. Gaz verir diye düşünülebilir belki ama aksine hobiyi bıraktırır böyle görüntüler. Bunun yanında bizim modeller kağıt uçak gibi kalıyor. Elalem neler yapıyor ben hala köpük uçaklarla oynuyorum. Parasızlığın gözü kör olsun. :yuppi: :yuppi:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kabul edelim , bu adamlar Rusya dağılmadan önce hava kuvvetleri için uçak imal eden mühendislerdi , Rusya dağılınca işsiz kaldılar , baktılar boş oturmak da olmuyor,
bari gerçek uçağın minik boyutunda olanından yapalım dediler ve sonuç. :D

Peki de, değirmenin suyu nereden geliyor? :-\ Mafya babası bir destekçileri falan olmalı!...