[YENI]: Align T-REX 650 Dominator

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
ALIGN firması uzun bir süre sonra sessizliği bozdu ve yeni modeli "Align T-REX 650 Dominator " ilk bilglerini paylaştı :yuppi:

Şu an için sadece şu resim ve ismi paylaşılmış durumda :thumbup: İlerleyen günlerde diğer detayları da öğreniriz ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Genelde şöyle oluyor; ister 6s ister 12s kullanabilirsiniz çok yönlü falan diyorlar... Ama 6s te 650mm pal zorluyor, alan turu ve soft 3d ye geliyor. Biraz yetenekli arkadaşlar 12s e yöneliyor, bu sefer de 12s 5000mah lipo ağır geliyor, stretch yapıyor modeli kuyruğu uzatıyor, 700 pal takıp o disk yükü dezavantajını gidermiş oluyor. Baştan 700 alsam daha yerinde olurdu böyle bir durumda diye düşünüyor.

Zaten o model özelliklerinde 6s-12s kullanabilirsiniz 3300-5200mah lipolarla... Derken aslında şunu kastediyorlar; 6s-5200mah veya 12s-3300mah...

3300mah lipo işine girdin mi de bu modelin kardeşi 500 serisi oluyor...

Evet daha yenilikci olabilirler, tabi bu biraz da piyasa durumu ile ilgili.Yanlız tutunmak ve satmak istiyorlarsa herşeyi riske edip daha iddalı çalışmalar ortaya koymaları gerek diye düşünüyorum şahsen.:):saygilar:Bu arada özlendiniz arkadaşlar en yakın zamanda görüşürüz inşallah:saygilar:

Evet daha yenilikci olabilirler, tabi bu biraz da piyasa durumu ile ilgili.Yanlız tutunmak ve satmak istiyorlarsa herşeyi riske edip daha iddalı çalışmalar ortaya koymaları gerek diye düşünüyorum şahsen.:):saygilar:Bu arada özlendiniz arkadaşlar en yakın zamanda görüşürüz inşallah:saygilar:
O Fatih abi gelmiş ? Efsane geri mi döndü? ?

Ne mutlu bize :heartxf: Aynen kardeşim, sen de özlendin ;) İnşallah en kısa süre içerisinde bir yerlerde yeniden hep beraber oluruz :thumbup:

Yok mu bunun nitro versiyonu.. artık hep elektrikli mü üretiliyor.. valla şahsen ne elektrikli helikopter ne elektrikli uçak benim için. varsa yoksa nitro

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
600 xn var oda tatmin eder diye düşünüyorum, ama aslında 700 motoru takılabilen 650 mantıklı olabilir, hard 3d ye güzel cevap verir.

Amain'de Ön Sipariş olarak satışa sunulmuş. ☺️

Fiyatı 719.99 Dolar olarak belirlenmiş.
Super Combo 1387,99 Dolar

Ana Paller
Kuyruk Pali
440KV 800MX Motor Dahil

*Super Combo

l 650mm Ana Pal-105mm Kuyruk Pali

l 800MX 440KV Motor 8800W Motor

l DS820M/DS825M HV Fırçasız Servo

l RCE-BL130A Fırçasız ESC

Son düzenleme: