[YENI] : Align TREX 300X

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Geçen gün @Rasim Öztürk kardeşimizin de paylaştığı üzere, Align firması yine boş durmamış ve yeni bir model tasarlamış :eek::bravo::thumbup:

Modele ait bazı detay resimleri, Alan Szabo Jr. prototip test uçuş videosunda görebiliyoruz :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni model için siparişler alınmaya başlanmış. İşte teknik detaylar

Ürün Linki :
Fiyat : $350 (Combo model)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet arkadaşlar Gaui NX4 'ün başka bir forum mesajımda belirttiğim süper combo indiriminde helikopterlerin hepsi bitince ikilemde kaldığım Align 300X modelini inceledim ve sonunda yine dayanamayıp alımını yaptım. Flybarless sistemlerdeki beceriksizliğim nedeniyle kumanda ve flybarless sistemle gelen RTF modeli tercih ettim. İçinden pil ve şarj aletide çıkıyor. Şarj aleti biraz gereksiz oldu ama artık yapacak birşey yok. Yakında foto ve mümkün olursa uçuş videosu paylaşmaya çalışacağım. Şu anda daha elime ulaşmadı ama çok yakında ulaşacak.

Saygılar;

Devrim bey hayırlı olsun :halay: , daaaa , daha hughes 300' e doyamadık ki yavv, valla olmuyor böyle , bekliyoruz , :thumbup::RCKolik:

Hakan Bey

Schweizer 300 için rodaj yapmam lazım. Bu aralar işler çok yoğundu çok ilgilenmedim. Asıl Kobra'yı bitiremedim Spirit'in azizliğine bir türlü ayarlayamadım. İnşallah Spirit'i halledersem ama sırasıyla yarım projeleri tamamlayacağım. S 300'ünde rodajı sonrası inşallah ilk hover denemeleri. Align 300 montajlı ve uçuşa hazır geliyor. Biraz setle gelen Align A10 kumandayı söküp direkt hover'a başlarım inşallah. Bu baharda uçuşa daha çok zaman ayırma planım var. Hatta fabrikada öğle yemeği süresi 30 dakika ama 15 dakikada kumanyayı hüpletip IHA'cıların pistine sarkmayı düşünüyorum. :) Bakalım fabrikaya Align'ı tam set götürüp onla biraz daha fazla uçasım var tabiki gerekli izinleri alabilirsem.

Saygılar;