Yeni Atölyemiz. Lazer Sanat Evi

Hayırlı uğurlu olsun Selçuk Bey. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.

Fotobloktan yapmaya başladığım uçağımın çizim ve kesim işi henüz bitmişken, bel ve boyun ağrısıyla yatmadan önce son kez foruma bir bakayım dedim, aramızda baya mesafe olmasına rağmen, sanki işyerinizi mahallemde açmışsınız gibi çok sevindim. Şimdiden rezervasyon yaptırayım, sonraki uçağımın kesimi sizde... :D

Yolunuz açık olsun...

Çok teşekkür ederim. ?
Ne zman isterseniz keserim. :):saygilar:

Selçuk bey hayırlı olsun. Sitenizi biraz inceledim. Gerçekten çok güzel tasarımlar var. Bol kazançlar :)
?Teşekkür ederim. Siteyi kurup öylece bıraktım. Yeni ürünler koymaya bir türlü fırsat bulamıyorum. :) İlerleyen zamanda çok daha güzel şeyler eklemeyi planlıyorum.:)

Selçuk hayırlı uğurlu olsun,biraz önce inceledim çok güzel tasarımlar ve ürünler var.Başarılar ve hayırlı işler dilerim.:thumbup::thumbup:
ABi çok teşekkür ederim. ?:saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun Selçuk. :bravo:

Yolun açık olsun, bizi anlayabilen bir atölye sahibimiz olduğu için çok şanslıyız bence. :RCKolik:
Çok sağol abi. ? İnşallah burası için çok daha faydalı işlere imza atabilirim. Benim de en büyük şansım :RCKolik::saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun Selçuk Abi.
Çoook teşekkür ederim. :)?

Hayırlı olsun kardeşim, Ankara da bir model uçak tasarımcısının daha olması sevindirici :). sen burada konu açana kadar haberim yoktu. Bu sıralar sık sık Mamak pistine gelmeye başladım, kendimi ordan çok uzak tutmuştum. 23 ağustos pazar güzel bir organizasyon olacak orada olacağım. Atölyenede en kısa zaman da uğrayacağım.
Teşekkür ediyorum:)? Yaptığınız işlere buradan şahit oluyorum da bence çok güzel uçaklar tasarlıyorsunuz. Ben daha o seviyeye gelemedim. :) Neredeyse 5 aydır işler yüzünden piste gidemiyordum. Şimdi biraz daha rahatım. Bir aksilik çıkmazsa 23 Ağustos ta görüşürüz. Tabi öncesin de de atölyeye bekliyorum. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim. İnşallah düşündüklerini gerçekleştirir ve hayal ettiğin noktalara gelirsin :thumbup::bravo:
Amin abi. ? Teşekkür ediyorum. :):saygilar:

Selçuk , hayırlı ve mübarek olsun kardeşim. Bereketli ve bol kazançlar dilerim , Ankara'da artık selam verip bir çay içebileceğimiz adresimizin olması hepimiz için sevindirici oldu.
Allah muvaffak etsin inşallah :saygilar:
Çok sağol abi. Teşekkür ederim. :):saygilar: Hepinizi muhakkak bekliyorum Ankara'ya.:)

Selçuk Bey

Hayırlı olsun. Ender 3 Pro kabinini dört gözle bekliyorum.. ABS malzememi alıp kabinin tamamlanması sonrası ABS malzemeye dönmek ilk hedefim. PLA sadece figür veya süs amaçlı kullanım için uygun gibi hiç zora gelmiyor. Çok çabuk kırılıyor. İş yeriniz hayırlı olsun. En kısa zamanda görüşmek ve tanışmak üzere.

@Selçuk Erdoğmuş ve bu tür girişimlerde bulunan ve hatta @Sumer Yamaner abimiz gibi hobi amaçlı olduğunu söyleyen ama ciddi üretim yapan bütün herkesi hem canı gönülden tebrik ediyorum hemde yaptıkları işlerde bol kazançlı keyifli ticaretler diliyorum . Biz forum üyelerine ayrıcalık tanımasıda ayrıca çok şık bir hareket olmuş :saygilar::saygilar::saygilar:

Hayırlı olsun Selçuk abi :) Bol kazançlar dilerim.
Çoook teşekkür ederim. :)?

Selçuk abi hayırlı olsun.Konuyu okuyunca çok mutlu oldum ve de çok sevindim sizin adınıza.Temennim işinizde ilerleyerek çok daha iyi noktalara gelmeniz.Bol kazançlar diliyorum.:heartxf::)
Amin ? Teşekkür ederim çook. :)

Hayırlı uğurlu olsun insallah. Bol kazançlar diliyorum.
Çook teşekkür ediyorum. :):saygilar:?

Selçuk Bey

Hayırlı olsun. Ender 3 Pro kabinini dört gözle bekliyorum.. ABS malzememi alıp kabinin tamamlanması sonrası ABS malzemeye dönmek ilk hedefim. PLA sadece figür veya süs amaçlı kullanım için uygun gibi hiç zora gelmiyor. Çok çabuk kırılıyor. İş yeriniz hayırlı olsun. En kısa zamanda görüşmek ve tanışmak üzere.
?Teşekkür ederim. Kabin tamam sadece maliyeti azaltmak için başka malzemelerle tekrar deneyeceğim. En uygun malzeme MDF o da ısınınca bükülüyor, soğuyunca normale dönüyor. Bakalım en kısa süre de nihai halini alacak. :):saygilar:

@Selçuk Erdoğmuş ve bu tür girişimlerde bulunan ve hatta @Sumer Yamaner abimiz gibi hobi amaçlı olduğunu söyleyen ama ciddi üretim yapan bütün herkesi hem canı gönülden tebrik ediyorum hemde yaptıkları işlerde bol kazançlı keyifli ticaretler diliyorum . Biz forum üyelerine ayrıcalık tanımasıda ayrıca çok şık bir hareket olmuş :saygilar::saygilar::saygilar:
Çok teşekkür ederim. :)? Hobi yi işe dönüştürme hayali sanırım gerçeğe döndü benim için. :):saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun. Hayırlı işler bol kazançlar :)
Amin ? Çok sağolun.:):saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar.
?:)Çook teşekkür ederim.:saygilar: