Yeni KDS Agile 7.2

Evet Monkey hobby Aliexpres'e mağaza açmış ve tüm kds parçaları 5 dolar standart kargo ücreti + gümrük bedeli ile (muhtemelen 17 TL) temin edilebiliyor.

Bangood'da yeni a7 güzel bir fiyat ile taksitle alınabiliyor, artı yedek sorunununda ortadan kalktığını düşünürsek 700 e geçmek isteyenler için şahene fırsat olduğunu düşüyorum.

[TRY2,326.63 11% OFF]KDS AGILE A7 6CH 3D Flybarless 700 Sınıf RC Helikopter Kit EBAR V2 Gyro 'ile RC Drones from Oyuncaklar ve Hobiler on banggood.com

Monkey-Hobby Store

Ben hem A7 yi hemde Agile5.5 i 1 yıldır takip ediyorum . Aliexpressteki mağazada yaklaşık 1 yıldır açık . Banggood agile 5.5 için promosyon veriyor ve kit için 1700TL istiyor . A7 ve diğer kds model helileride neredeyse 2019 yılının ilk aylarından beri satışa koydu . Hatta yedek parça teminine güvenemediğim için bir ara sipariş vermeyi düşündüğün agile 5.5 ten vazgeçtim .

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Ben hem A7 yi hemde Agile5.5 i 1 yıldır takip ediyorum . Aliexpressteki mağazada yaklaşık 1 yıldır açık . Banggood agile 5.5 için promosyon veriyor ve kit için 1700TL istiyor . A7 ve diğer kds model helileride neredeyse 2019 yılının ilk aylarından beri satışa koydu . Hatta yedek parça teminine güvenemediğim için bir ara sipariş vermeyi düşündüğün agile 5.5 ten vazgeçtim .
5.5 çok beğendiğim bir heli gerçekten çok yakışıklı ve atik bir makine.

• Beğen
Tepkiler: Özgür Öztürk
Evet Monkey hobby Aliexpres'e mağaza açmış ve tüm kds parçaları 5 dolar standart kargo ücreti + gümrük bedeli ile (muhtemelen 17 TL) temin edilebiliyor.
Keşke diğer markalar da açsada birazcık yüzümüz gülse ;)

5.5 çok beğendiğim bir heli gerçekten çok yakışıklı ve atik bir makine.
Bende çok beğendim kit olarak ama biraz araştırdığımda parça bulmakta zorlanacağımı gördüm . A7.2 nin parçaları daha bulunabilir fakat oda biraz büyük bi kit . XL520 ile Agile 5.5 arasında gittim geldim uzun süre ve XL520 kit olarak biraz daha pahalı olmasının yanında parça olarak daha ulaşılabilir ve fiyatları daha uygun . Neticede her ikisinide almaktan vazgeçtim ??

5.5 güzel model parca sıkıntı degil paypal ile cozuluyor sahsen ben öyle cozuyorum
5.5 kite bayıldım doğrusu ama çinde veya avrupada benim gördüğüm (yanılıyor olabilirim) pek parçası yok . KDSUSA den parça temini mümkün ama bende açıkçası pek o taraflarla muhattap olmak istemiyorum . Keşke kdsmodels online satış yapsaydı .