Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Öncelikle yeni platform hayırlı uğurlu olsun.
Bir öneride benden gelsin neler yeni bölümünde sıralama mesaj Id yerine okundu okunmadı olarak ayarlanabilir mi, eğer ayarlanırsa okunan mesajlar alta iner bence kullanışlı olur.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Öncelikle yeni platform hayırlı uğurlu olsun.
Bir öneride benden gelsin neler yeni bölümünde sıralama mesaj Id yerine okundu okunmadı olarak ayarlanabilir mi, eğer ayarlanırsa okunan mesajlar alta iner bence kullanışlı olur.
NELER YENI Xenforo'nun çekirdek yapısında olan bir özellik olduğu için ne yazık ki özelleştirme şu aşamada yapamıyoruz Mustafa. Ama önerini not aldık, ilerleyen zamanlarda yapılabilirlik durumu ortaya çıkarsa yeniden değerlendiririz :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Google play için rckolik'e özel uygulama yapsanız çok güzel olur
Önerin için teşekkürler ama Apple için ne yapacağız @hakan aydemir :) Bence şu aşamada özel uygulama hiç gerek yok. Özel uygulama bir kere yazılınca biten bir şey değil ki. Forum ile beraber onu da sürekli güncellemek ve göz kulak olmak lazım. Bu da zaman ve para demek :)

Yeni forumumuz hepimize hayırlı olsun, emeği geçenlerin eline sağlık başta Mehmet abi olmak üzere.

Eski halide güzeldi ama sanırım yeni forum günümüz şartlarına daha uygun. Alışana kadar biraz zaman geçecek elbet benim ilk kullanımda dikkatimi çeken önceki sistemimizde son konular kısmımız vardı orda sıralı halde bayağı konuyu görebiliyorduk, şimdi telefondan yeni forumda bakınca 7-8 konu son mesajlar son konular olarak görünüyor bu kısmı arttırma şansım var mı? Gün içinde okuyamadığım konuları daha rahat görebilmek için?

• Beğen
Yeni ilan acarken buna gerek kalmıyor @Berke Karlı . Sistem yeni ilan açılması sırasında "Ön Eki" Otomatik olarak getiriyor artık. Yeni sistemin artılarından sadece küçük bir örneği %p

Eski ve taşınan ilanlarda sorun oluşuyordu onları az önce düzenledim :)
Yeni sistem bayağı kullanışlı görünüyor ve görünüş olarakta çok şık Mehmet abi. Şu canlı sohbet olayı da olursa bence tadından yenmez. :thumbup:
Forum taşıma işlemini de neredeyse sorunsuz gerçekleşmiş abi ellerinize sağlık. Birçok forumda taşıma sonrası konularda, yazı karakterlerinde...birçok şeyde problem çıkıyor. Siz maşallah minimal problemlerle bu işlemi gerçekleştirdiniz. :RCKolik::saygilar:

• Beğen
Şu canlı sohbet olayı da olursa bence tadından yenmez.
Bu CANLI sohbet odasının bir sürü dezavantajı var Berke. Biz tanışma konusu bile zor açtırırken, insanlar konu açıp soru sormak yerine pratik bir şekilde sorularını "Sohbet Odasında" sormayı tercih edecekler.

Şu ana kadar "Sohbet Odalarının" forumlarda çok da efektif kullanıldığını görmedim ne yazık ki :(

Arkadaşlar ile değerlendirdiğimizde yakın bir zamanda sohbet odası koymama kararı aldık ne yazık ki.

Mehmet Abi EN YENİ MESAJLAR kısmında 7 satır konu gözüküyor. Bunun sayısı arttırılabilirmi ? Eski forumda sanki 15-20 satır vardı. En Yeni mesajlar 2-3 saat içinde hemen değişiyor ve kayboluyor.

Mehmet Abi EN YENİ MESAJLAR kısmında 7 satır konu gözüküyor. Bunun sayısı arttırılabilirmi ? Eski forumda sanki 15-20 satır vardı. En Yeni mesajlar 2-3 saat içinde hemen değişiyor ve kayboluyor.
Özellikle uzatmıyoruz ki ana sayfa gereksiz yere uzun olmasın. Uzun süre foruma giremedim zaman yeni konu ve mesajlar için forumun Default özelliği olan üst menüdeki NELER YENI kullanmanı tavsiye ederiz @Oğuzhan KÖSOĞLU :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan KÖSOĞLU
üstadlar, eski forumda iletilerime yazılan cevaplar diye bir link vardı,(hani yazı yada cevap yazığımız konulara başka bir cevap gelirse takip edebildiğimiz) bu yeni forumumuzda o kısma ulaşabiliyormuyuz acaba?