Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Ben android kullanıyorum s7 edge ve s8 de deneme imkanım oldu. Chrome üzerinden denemiştim her iki telefon için aynı sorun olmuştu. Normalde onu kullanıyorum. Siz dedikten sonra samsungun kendi tarayıcısı ile denedim onda yeni bir hata ile karşılaştım onunla hiç üye girişi yapamadım, "Bir güvenlik hatası ile oluştu. Geri butonuna tıklayın ve sayfayı yenileyin" dedi hiç giremedim. Firefox'u da indirip denedim onunla sorunsuz bir şekilde erişim sağladım. Heralde benim telefonum ile ilgili bir sorun yaşıyorum :evil:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Neyse sorun tarayıcı bazlıymış anlaşılan, çözüme kavuştuğuna göre sorun yok demektir :thumbup:

Kendi açtığımız konular için önceki forumda "mesajı yazdıktan sonra konuyu kilitle" gibi bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam ve kendi açtığımız konuları kilitliyebiliyorduk. Muhtemelen ben bulamamışımdır. :)

Kendi açtığımız konular için önceki forumda "mesajı yazdıktan sonra konuyu kilitle" gibi bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam ve kendi açtığımız konuları kilitliyebiliyorduk. Muhtemelen ben bulamamışımdır. :)
Evet Abi, SMF da hemen mesaj altinda bu opsiyon vardi. Burada da var ama herkesin bulacağı görünür bir yerde değil. O yüzden şu an için kullanıcılara bu yetkiyi henüz vermedik.

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Forumu genelde telefondan takip ediyorum bugün pc den bakınca birkaç şey dikkatimi çekti.
Birincisi emojiler kaymış gibi gözüküyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İkincisi, bazı konularda mesajların yanında bannerin sağ parçası gözüküyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Edit: Şimdi başka tarayıcılardan baktım da sanırım chrome da sıkıntı var. Bu sorunla karşılaşan başka kişi var mı?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Forumu genelde telefondan takip ediyorum bugün pc den bakınca birkaç şey dikkatimi çekti.
Ben de chrome kullaniyorum ama hiç böyle Emoji kayması görmedim Kadir.
İkincisi, bazı konularda mesajların yanında bannerin sağ parçası gözüküyor.
Ender de olsa bazen sadece tek mesajda ben de bu sorunu görüyorum ama dediğim gibi çok ender. O yüzden tema yazılımlısına hiç bu sorunu paylaşmadım.

Özetle bence senin kullandığın Chrome sürümünde bir sıkıntı var Kadir. Şu an için PC’ler için en iyi ve düzgün çalışan Web tarayıcı Chrome.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Özetle bence senin kullandığın Chrome sürümünde bir sıkıntı var Kadir. Şu an için PC’ler için en iyi ve düzgün çalışan Web tarayıcı Chrome.
Kadir kullandığın Chrome tarayıcısının versiyonu kontrol edebildin mi ?

Ben de sorunsuz çalışan versiyon : Version 66.0.3359.139 (Official Build) (64-bit)

Kadir kullandığın Chrome tarayıcısının versiyonu kontrol edebildin mi ?

Ben de sorunsuz çalışan versiyon : Version 66.0.3359.139 (Official Build) (64-bit)
Abi benim versiyonda güncel ama emojiler düzgün değil.
66.0.3359.139 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü

Bende de son sürüm yüklü sanırım benzer bir sorun var. Ben gerçi bunu bilinçli yapılmış efekt zannettim ve kullanıma bir etkisi olmadığı için hiç sorgulamadım ama konuyu görünce bende yazayım diye düşündüm. Aynı durum chrome mobildede geçerli. Örnek resim de aşağıda paylaşıyorum.

You must be registered for see images attach

Bende de son sürüm yüklü sanırım benzer bir sorun var. Ben gerçi bunu bilinçli yapılmış efekt zannettim ve kullanıma bir etkisi olmadığı için hiç sorgulamadım ama konuyu görünce bende yazayım diye düşündüm. Aynı durum chrome mobildede geçerli. Örnek resim de aşağıda paylaşıyorum.
Gerçekten herhangi mantıklı bir açıklama bulamıyorum bu duruma ? Müsait bir zamanda bir araştırayım bakalım bir şeyler bulabilecek miyim ??

Valla ben hem pc’de hem mac’de, hem ios’da hem android’de chrome kullaniyorum, boyle bisey ne gordum ne isittim simdiye kadar :)

Gerçekten herhangi mantıklı bir açıklama bulamıyorum bu duruma ? Müsait bir zamanda bir araştırayım bakalım bir şeyler bulabilecek miyim ??
Yani bu durum benim için sorun teşkil etmiyor hatta hoş bir efekt gibi bile düşünülebilir :) Kadir beyin yaşadığı sorun belki benimki ile aynı da olmayabilir onu da bilemedim.

Valla ben hem pc’de hem mac’de, hem ios’da hem android’de chrome kullaniyorum, boyle bisey ne gordum ne isittim simdiye kadar :)
Valla sürekli sorun çıkaran öğrenci gibi oldum :lol::lol:

Benim için şu bu hangi sistem önemli değil,ama şurası bir gerçek tapaltalk kadar kolay ve basit bir sistem görmedim ben sahsen tapatalk derim kullanmasi v.s en basit ve kolay.

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Bu hata benden önce başka bir admin tarafından Xenforo resmi sitesinde de paylaşılmış.

Geliştiriciler bu sorunun Google Chrome sorunu olduğunu, Google bunun raporlandığını ve yakında bir düzeltme çıkacağını belirtmişler.%p

Fakat benim hala anlamadım bir husus var. Kadir ve benim Chrome sürümlerimiz aynı ama onda sorun var, ben de yok. Çok ilginç gerçekten :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt