Yeni Projem Pilot Rc Extra 330sc 92"

İlgi Alanı
Uçak
Ankara'ya geldikten sonra yeni bir projeye başlamaya karar verdim. Öncelikle bu projede kumandamın yeterli olmayacağını düşünerek kumadamı yenilemeye karar verdim ve Futaba 14sg kumanda aldım. :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sonrasında projemin demirbaşı ve her zaman hayal ettiğim Pilot Rc Extra 330sc 92" uçağa yöneldim ve onu da sonunda bugün itibari ile aldım. :halay:

Proje uzun soluklu olacağından Domino kadar kısa sürede toparlayabileceğimi düşünmüyorum. O yüzden hem bu projemi tamamlayana kadar Domino ile antrenman yaparım hem de bu uçağı zamanla istediğim gibi toplarım diye düşünerek şimdiden uçağımı ve kumandamı alıp bir kenara koymanın faydalı olacağını düşündüm. Sonrasında sizlerin de yardımlarınızla diğer bölümlerini toplarlayıp ayağa kaldırmak isterim. :saygilar:

Son düzenleme:
Ankara'ya geldikten sonra yeni bir projeye başlamaya karar verdim. Öncelikle bu projede kumandamın yeterli olmayacağını düşünerek kumadamı yenilemeye karar verdim ve Futaba 14sg kumanda aldım. :thumbup:

Sonrasında projemin demirbaşı ve her zaman hayal ettiğim Pilot Rc Extra 330sc 92" uçağa yöneldim ve onu da sonunda bugün itibari ile aldım. :halay:

Proje uzun soluklu olacağından Domino kadar kısa sürede toparlayabileceğimi düşünmüyorum. O yüzden hem bu projemi tamamlayana kadar Domino ile antrenman yaparım hem de bu uçağı zamanla istediğim gibi toplarım diye düşünerek şimdiden uçağımı ve kumandamı alıp bir kenara koymanın faydalı olacağını düşündüm. Sonrasında sizlerin de yardımlarınızla diğer bölümlerini toplarlayıp ayağa kaldırmak isterim. :saygilar:

Abi hayırlı olsun. Bu ne hız böyle :D. Şimdiden kırımsız uçuşlar. ?

İsmail abi yeni kumandanız ve projeniz hayırlı olsun.Gelişmeleri merakla takip ediyor olacağım. :thumbup:

Kumandan hayırlı olsun abi. Pahalı kısımları halletmişsin. Ağır masraf olarak bi motor kalmış. Bence yeterli zamanı ayırabilirsen daha kısa sürede bitirirsin.

Hayırlı uğurlu olsun İsmail Bey. Tam uçmalık bir uçak olmuş. %p

Keyifle toplar, uzun yıllar uçarsınız inşallah. :RCKolik:

Yeni model hayırlı olsun :) Keyifle toplama sonrası, bol keyifli uçuşlar :thumbup:

Kafamı karıştıran arkadaşlar yüzünden çıkmaza girmek üzereyim. Sizce bu uçağa hangi motor markası ve modeli ile taçlandırmalıyım?

1- Desert Aircraft (DA)
2- Great Power Engines (GP)
3- DLE veya tavsiye edebileceğiniz başka bir motor markası ve modeli

Sizce hangisi :rolleyes:

Daha önce bununla ilgili bir konu açıldı mı ben göremedim. Eğer varsa bana link gönderebilirseniz sevinirim.

• Haha
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş