YENİ SAVÖX SERVOLARIM GELDİ

Adamların da burda ürettiği yok ki, dolar uçunca onlar da uçuruyorlar fiyatları :)

Onların aldığı toptan fiyat bizim aldığımız fiyattan farklı tabi ki ama bir dokun bin ah işit... Şu vergisi bu vergisi başlıyor herkes dert yanmaya.

Ben cebime bakıyorum, uygundu tercih ediyorduk. Artık uygun değil, demek ki tercihleri gözden geçireceğiz.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Adamların da burda ürettiği yok ki, dolar uçunca onlar da uçuruyorlar fiyatları :)

Onların aldığı toptan fiyat bizim aldığımız fiyattan farklı tabi ki ama bir dokun bin ah işit... Şu vergisi bu vergisi başlıyor herkes dert yanmaya.

Ben cebime bakıyorum, uygundu tercih ediyorduk. Artık uygun değil, demek ki tercihleri gözden geçireceğiz.

Öyle canım , kimseye şikayet edecek halimiz de yok , sitem etmeye hakkımızda yok.Hele hele bu sene ...İyi seyredin arkadaşlar , iyi kötü bir kaç tane kalan hobi firmalarımızın bu seneki durumlarını gözlemleyin , inanın işleri çok zor , Allah herkese yardım etsin...Hadi zamlı da olsa destek olalım , birşeyler alalım diyeceğim de , arkadaş kendi adıma nefes alacak halim kalmadı ki , nasıl yapalım , nasıl edelim....