Yeni servo yatağı

İlgi Alanı
Hepsi
Uzun süre helide metrik vida sıkmaktan elimin ayarı kacti harrier in elevator servosunu takarken 2mm balsayi çatırdattım :) kırılan yüzeyi zımparalayıp düzelttikten sonra balsa ve kontraplakdan yama ve yeni yatak yapıp epoksiyle dolgulayarak birleştirdim ama şansıma 2 tane transparan mavi kaplama sipariş verdim 2 sininde rengini tutturamadim baska da bulamadim elinde koyu ton seffaf mavi olan arkadaslar varsa alirim bir parça :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni servo yatağı

Bence gayet güzel bir tamir çalışması olmuş, ellerine sağlık :thumbup:

Yeni servo yatağı

Uçak işte bunun için candır. Aynı veya şeffaf olması şart değil, biraz desen süsü ver olsun bitsin...

Yeni servo yatağı

teşekkürler Mehmet Bey :) Omer Hocam artik dediginiz gibi cikartmalarla kapaticam .

Yeni servo yatağı

Omer Erkan' Alıntı:
Uçak işte bunun için candır. Aynı veya şeffaf olması şart değil, biraz desen süsü ver olsun bitsin...

Sabunlama diye bir tabir vardır, Ömer abi. :laugh: :lollol:

Yeni servo yatağı

bizimki gelisiguzel sabunlandi hocam mikrocerrahi hassasiyetinde yakilmalik kirimlari toplayanlari gordukten sonra ... :)

Yeni servo yatağı

Mustafa Deveci' Alıntı:
bizimki gelisiguzel sabunlandi hocam mikrocerrahi hassasiyetinde yakilmalik kirimlari toplayanlari gordukten sonra ... :)
Bizim Mesut'ta öyle işte adama bir tane 30 X 15 mm kontraplak ver gerisini uçak yapıyor. :lollol: :lol:

Senin tamiratta gayet güzel olmuş Mustafa :thumbup:

Yeni servo yatağı

Heh işte öyle arkadaşlarin işçilikleri citayi cok yukseltiyor :) makine fuarında gormustum portatif 120.50 cm ölçülerinde lazer ahşap kesim tezgahı 1500 dolar gibi fiyati vardi her turlu 3b cad yazilimini isliyor . kirimlarda 2 boyut parcalari cok rahat kesebilirsin ama 3b egimli yuzeyler icin handmade devam :)