Yeni Uçağım. Viking Model 12 280 BNF

Arkadaşlar cuma gittim uçmaya ama hava aşırı rüzgarlı idi. Bende kendime güvenemedim. O yüzden bakalım kısmetse yarın. :) :) :)

Hadi inşallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi inşallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Esc yi de talon 15 ile değiştim. Kendi esc si ısınınca kapatıyor. Yer kontrollerinde farkettim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Daha havalanmadan sıkıntı vermeye başladıysa iyi valla...

Mustafa hocam aldığımız elektronik eşya da sıkıntı çıkabilir. Bu normal. Bu ürünlerden yani e Flight markadan kullanan arkadaşlara sorduğumda hiç biri böyle bir sorunla karşılaşmamış.

Bu tamamen benim şansım. Burda önemli olan şimdi aldığım firmanın bu duruma vereceği tepki.

Evet bugün firsat bulup ilk uçuşlarımı yaptım.

Modeli çok beğendim. İnanılmaz rüzgarlı havada bile uçuşa hakim. Burdan tam puan aldı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İnceleme videosu. :) :) :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Erhan Bey, öncelikle hayırlı olsun, model çok güzel gözüküyor, maiden videosundan anladığım kadarıyla uçuşuda bi o kadar keyifli olmuş[emoji4] kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

Haftasonu şehir dışındaydım, böyle bi başlık gördüm ama hiç açma ihtiyacı hissetmedim. Uçakçı arkadaşlardan biridir dedim... Şimdi geldim eskişehire, konuları inceliyorum ne göreyim :eek: :eek: :eek:

Hayırlı uğurlu olsun :laugh:

Sağolun. Arkadaşlar.

Valla Rasim ne zamann dır aklımda idi. Aldığıma baya memnun oldum. Helikopterin yanında yeşillik olsun diye aldım ne yalan söliim.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mustafa hocam aldığımız elektronik eşya da sıkıntı çıkabilir. Bu normal. Bu ürünlerden yani e Flight markadan kullanan arkadaşlara sorduğumda hiç biri böyle bir sorunla karşılaşmamış.

Bu tamamen benim şansım. Burda önemli olan şimdi aldığım firmanın bu duruma vereceği tepki.

İşin açıkçası ben de ona şaşırdım biraz. e flight modelinde böyle bi şanssızlık.... İlginç. Ama uçuşu güzelmiş. Hayırlı olsun tekrardan...

Mustafa Güney' Alıntı:
İşin açıkçası ben de ona şaşırdım biraz. e flight modelinde böyle bi şanssızlık.... İlginç. Ama uçuşu güzelmiş. Hayırlı olsun tekrardan...
Aynen hocam... :) :) :)

Erhan hayırlı olsun, keyifli görünüyor. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan hayırlı olsun, keyifli görünüyor. [emoji106]
Aynen güzel keyifli. Ama ben karanlık tarafı seviyorum. :) :) :)