Yıllar sonra yeni ünitemiz NEXUS

kenan özendi

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Radiomaster firmasının bir süredir geliştirdiği yeni fbl ünitedi ön satışa konulmuş. 80 dolarlık on fiyatı var. Bu fiyatla kalırsa hemen bir tane alacağım ama 80 dolar verip ardında 450 dolar daha isterlerse avuçlarini yalasinlar 😜
Ürünün link i burda

Bütün kumandalar yavaştan fbl ünitesini çıkardı, artık log hatta telemetri falan standart olmaya başladı :) Hayırlı olsun :halay:

Rescue'de koysalar yakışırmış, gözden kaçırmadıysam yok değil mi ?

Aliexpreste satışı başlamistir. Ben kredi kartin döndüğü gün siparişimi geçeceğim
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
2.734,14TL 30%OFF | NEXUS master NEXUS helikopter uçuş kontrolörü CNC alüminyum kasa yerleşik kara kutu

• Beğen
Tepkiler: Bünyamin kayacı
Aliexpress de vergiyi peşin alıyorlar. Ön sipariş olduğu için iptal durumunda vergi iadesinde sıkıntı olabilir belki. Benim bir ara vergisini ödediğim normal bir siparişi satıcının iptal etmesin yüzünden vergi iadesi alamamıştım.

Geçenlerde radiomaster ın kendi sitesinden elrs pocket kumanda aldım daha uygun bir vergi çıkmıştı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vergiye bak :eek: Ürünü üreten firma için ne kadar zor bir durum. Düşünsene; demek ki yaptığın ürünün fiyatını doğru belirleyememişsin, çok mütevazi kalmış. 1,5 katı fiyatına değerlenebiliyor piyasada.
Zannedersem bizim ürünü değilde vergi satın aldığımızı düşünüyorlardır. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Vergiye bak :eek: Ürünü üreten firma için ne kadar zor bir durum. Düşünsene; demek ki yaptığın ürünün fiyatını doğru belirleyememişsin, çok mütevazi kalmış. 1,5 katı fiyatına değerlenebiliyor piyasada.
Bu gidişle yakında arabada olan durum ile karşılaşırsak hiç şaşırmam. :D 1 ünite bize, 1 ünite devlete :rolleyes:

Aliexpress de vergiyi peşin alıyorlar. Ön sipariş olduğu için iptal durumunda vergi iadesinde sıkıntı olabilir belki. Benim bir ara vergisini ödediğim normal bir siparişi satıcının iptal etmesin yüzünden vergi iadesi alamamıştım.

Geçenlerde radiomaster ın kendi sitesinden elrs pocket kumanda aldım daha uygun bir vergi çıkmıştı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Sipariş Tutarı: 2.736,31 TL
Gümrük Vergisi (%20): 547,262 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 22,00 TL
Damga Vergisi: 3,40 TL
Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 572,662 TL
Siparişin Toplam Maliyeti: 3.308,972 TL Ab üyesi ülkeden geliyorsa durum bu

Ab üyesi olmayan ülkeler için
Sipariş Tutarı: 2.736,31 TL
Gümrük Vergisi (%30): 820,89 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 22,00 TL
Damga Vergisi: 3,40 TL
Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 846,29 TL
Siparişin Toplam Maliyeti: 3.582,60 TL
gibi bir sonuç olması lazım. Yurtdışı firmaları gümrük müşaviri ile anlaştığından olsa gerek aradaki fark muhtemelen müşavir firmaya veya satıcı firmaya gidiyor.:lollol::saygilar:

Son düzenleme: