[Yorumlar]: Forum Kullanım TIYOLARI

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bu mesaj 16.11.12 tarihinde değiştirilmiştir.

Bu konu başlığı altında "Forum Kullanım TIYO ları hakkındaki YORUM / ÖNERI / FIKIRLERINIZI paylaşabilirsiniz.

Videolar için TIKLAYINIZ:

Ynt: [Video]: Forum Kullanımı- Konu ve Mesajlar

Eline sağlık kardo. Daha ne olsun çok açıklayıcı olmuş ;)

Ömer Erkan

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Ynt: [Video]: Forum- Konu ve Mesajlar

Aaaah bekarlık ahhh, ne güzel zaman ayırabiliyorsun! Bense ancak gece 11'den sonra foruma girebiliyorum...

Çok güzel, devam, devam!

Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
[Yorumlar:]Forum Kullanım TIYOLARI

Benim bir sorunum var tapatalk ile okuduğum ama videoları izleyemedim durumlar çok oluyor sonra unutuyorum izlemeyi bu durumu siz nasıl çözüyorsunuz? okunmadı olarak işaretleme gibi seçeneğimiz yok heralde.

İlgi Alanı
Heli
[Yorumlar:]Forum Kullanım TIYOLARI

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Benim bir sorunum var tapatalk ile okuduğum ama videoları izleyemedim durumlar çok oluyor sonra unutuyorum izlemeyi bu durumu siz nasıl çözüyorsunuz? okunmadı olarak işaretleme gibi seçeneğimiz yok heralde.
Ne yazık ki TAPATALK üzerinden UNREAD (Okunmadı) işaretlenemiyor Mustafa :-\ Alternatif bir yol var. Ama paylaşmadan önce küçük bir revizyon yapayım ki, forumda kullanması daha kolay olsun. Bitince detayları ayrıca paylaşırız ;)

İlgi Alanı
Heli

Benim bir sorum olacaktı. Ben konulara atılan mesajların son 1 tanesini okunmadı olarak görüyorum.Halbuki o konunun bir çok yanıtını okumamışım. Bunu sayfayı yukarıya doğru sürükleyince görüyorum.Mesela tapatalk uygulamasında açılan konuda 15 yanıt var. Ben bunların 15'inide okudum. Sonradan 5 yanıt daha verilmiş. Konuyu açtığımda 5 yanıtın ilki karşıma geliyor.Ama bilgisayarda tarayıcıdan girdiğimde 5 yanıtın 5 ci sini gösteriyor. diğer 4'ü okumuşum gibi. Bu durum sitede mi bu şekilde yada benim ayar mı yapmam gerekiyor. :saygilar:

İlgi Alanı
Heli

Bu durum için ne yazık ki ozel bir ayar yok. Burada esas olan o konuda okunmayan mesaj olup olmaması. Direkt mesaj bazında bir takip ne yazık ki yok :(

Sent from my iPhone using Tapatalk