Yurtdışı alışverişi sebebiyle doları tartışalım

Samet DAMAR

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Selamun aleyküm,Hayırlı cumalar dilerim.
Yav... ne olacak bu doların hali ;(
Quad toplamak istiyorum adam servo alıcak bizim sitelerde seçenekler çok az. bilgi de çoğalıyor sayenizde , ne yapmalıyım ikinci el bakıyorum arada sırada çok çok pahalı ne yapalım bekleyelim mi daha yükselecekmi alalım mı birde sizin fikirlerinizi almak isterim .
Teşekkürler , iyi forumlar .

Kesin alacaksan al çünkü yükselecek diye düşünüyorum. Düşme ihtimali zaten nerdeyse yok. Bence 7 ile 10 arası kapatır bu seneyi.
(Yatırım tavsiyesi değildir :lol::lol:)

Benim tavsiyem acelen yoksa Banngood ve aliexpress in yakın zamanda yaz indirmleri başlar Aliexpressin 15-22 haziran sanırım o indirmlerde belki güzel bir fiyat yakalarsın. Ama bu sene ben daha fazla düşeceğini sanmıyorum daha da yükselir gibi

Benim tavsiyem acelen yoksa Banngood ve aliexpress in yakın zamanda yaz indirmleri başlar Aliexpressin 15-22 haziran sanırım o indirmlerde belki güzel bir fiyat yakalarsın. Ama bu sene ben daha fazla düşeceğini sanmıyorum daha da yükselir gibi
İndirimler yakalayabilecek mi doları :( mecbur beklicez gibi duruyor

İndirimler yakalayabilecek mi doları :( mecbur beklicez gibi duruyor
Yapacak şey çok basit. Elindeki parayı dolar alıp, indirimlere kadar olan kısımdaki riski min edebilirsin. Eğer o zaman kadar dolar düşecek olursa da nasip değilmiş dersin ;)