yurtdışından lipo pil satın alınabilecek yerler

Ümit ÖRS

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Hobbyking , Aliexpress, banggood gibi yerlere baktım fakat türkiyeye gönderim bulamadım. Acaba Nereden temin edebiliriz yurtdşı olarak. Tabi yurtiçi satın alabileceğimiz yerler var ise oda olur.

@Ümit ÖRS lutfen aynı sorun için birden fazla konu açmayınız. Aksi takdirde üyeliğinize yasaklamak zorunda kalacağız. Bu ilk ve son uyarımız olsun lütfen :saygilar:

Aradığınız özellikler nedir. Türkiye içinde de bulabilirsin veya Kıbrısda satan bir yer vardı diye biliyorum.
Hiç olmazsa Amerikadan aracı bir firma kullanarak getirtebilirsin bana geçen sene bir arkadaşım önermişti 3 adet 6s lipo getirttim

• Beğen
Tepkiler: Ümit ÖRS
@Ümit ÖRS lutfen aynı sorun için birden fazla konu açmayınız. Aksi takdirde üyeliğinize yasaklamak zorunda kalacağız. Bu ilk ve son uyarımız olsun lütfen :saygilar:
Ümit bey merhaba. Üç beş yere daha konu açarsanız tez zamanda li-po pile, çok çabuk ulaşacağınızı görür gibiyim.

Tabi ki fakat isteyerek değil. pilottr konu başlığı içine açmışım. o sebeble oldu. bu konuyu silip alisveris konu basligi altina eklemek istemiştim. kusura bakmayın.

Tabi ki fakat isteyerek değil. pilottr konu başlığı içine açmışım. o sebeble oldu. bu konuyu silip alisveris konu basligi altina eklemek istemiştim. kusura bakmayın.
Konu taşınmıştır.

Bu arada lipo pil temini bu aralar çok ciddi sıkıntı ve durum sürekli değişiyor.

İhtiyacınız olan pili daha net paylaşırsanız, mesela 3S 2200 mAh, ne net tavsiye alabilirsiniz.

Bu aralar instagramda bir sürü lipo pil satan sayfalar görmeye başladım genelde cnhl marka kliyi kalite piller var fiyatlarıda iyi gibi ama güvenilir gibide duruyor ama emin olamadım