Zagi fpv49 v1 hakkinda bildikleriniz

Gunaydin memet bey ,beni bu konuda bilgilendirdiğiniz uçin teşekkur ederim ,allaha emanet olun,,hayirli cumalar

valla abi bir an içimden zagiyi birakta koln nasıl anlat diyesim geldı:) 3 ay once ordaydım keşke daha uzun kalabilseydim diyorum hep :)

Merhaba gurhan bey ,
Ne olsun buralar hep ayni,aynan biraktuğinuz gibi ,sadece biraz havalar serinledi,siz koln demi yaşiyorsunuz,,,

Şu an lokasyon bazında üye araması yapılamıyor ama yarın bir aksilik olmazsa bu kısmı aktif edeceğim. Bu özellik sayesinde Almanya’dan aramıza katılan üyelerimizin listesine ulaşabilir olacaksınız.

Arada kaynamasin, RcKolik’ten dev bir hizmet, mega bir proje daha!.. :thumbup::bravo::halay::D

Arada kaynamasin, RcKolik’ten dev bir hizmet, mega bir proje daha!.. :thumbup::bravo::halay::D
Gercekten bu faliyete geçerse ,yurtdişindada rckolik sayesinde ,yurtdişindaki ustalarimizdan iletişime geçer ,sahada uygulamali bilgi aliş verişi yapariz ,memet bey bunu faliyete gecirirse ,çok faydali olacağina eminim
Memet beye şimdikten teşekkur ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Gercekten bu faliyete geçerse ,yurtdişindada rckolik sayesinde ,yurtdişindaki ustalarimizdan iletişime geçer ,sahada uygulamali bilgi aliş verişi yapariz ,memet bey bunu faliyete gecirirse ,çok faydali olacağina eminim
Memet beye şimdikten teşekkur ediyorum
Test ortamında teste başladım. Şu aşamada bir sıkıntı yok gibi. Yarın bir aksilik olmazsa Türkçeleştirerek canlı sitede de devreye alırız inşallah.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol