zippy 5000mah batarya hk.

enginkosar

Yeni Uye
dji phantom alıcam tek yedek batarya almak istiyorum orj bataryasından büyük olduğunu biliyorum sanırım ortaya bir yere tutturabilirim yalnız benim sorunum bu değil :) hobbykingdeki 55 dolarlık kargo parası bunu daha uyguna nerden alabilirim acaba yada tavsiye edeceğiniz daha uygun satış siteleri varmıdır?yeni olduğum için yabancıyım konuya.şimdiden teşekkür ederim.

Bende 6s den düşme 5s var yollıyım size 3s yspın kullanın diğer 2 hücre yedek olur :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DenizSERT' Alıntı:
Bende 6s den düşme 5s var yollıyım size 3s yspın kullanın diğer 2 hücre yedek olur :)

11.1 v olurmu 5000 ma rde birde fiyat ne olur

Forumda muhakkak gereken bilgi vardır siz onu öğrenin nasıl oluyormuş sonrasına bakarız :)

Engin, Onur'un asagidaki mesajinda belirttigi gibi bu pil yada muadili euro stoklarinda var ise bir de oradan alirken ki kargo maliyetini kontrol et :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Engin, Onur'un asagidaki mesajinda belirttigi gibi bu pil yada muadili euro stoklarinda var ise bir de oradan alirken ki kargo maliyetini kontrol et :)

mehmet abi teşekkür ederim şu anda hobbyking de hala kargo 53 dolar ben air mail seçeneği göremedim :( ayrıca bu gün gopro hero3+ ve dji phantomu aldım fakat tatsız bir olay yaşadım eve geldiğimde baktımki phantom açılmış ve içinde eksik parçalar vardı hemen gopro türkiyeyi aradım sorunu halledebilecekllerini söylediler yarın halletmeye çalışıcam inşallah.

Engin bak HK alışverişinin yaparken Internatinal değilde Euro Warehouse seçiyosun ordan aldığın herşeyi Hollandadan yolluyolar. KArgo Fiyatı 0-1000 gram 21 dolar 1000-2000 gram 24 dolar. Fiyatlar ise normal ürün fiyatlarına oranla biraz daha pahalı fakat Türkiye yada herhangi bi yerden almaya kıyasla % 50 daha ucuz hala.... SAdece kargoyu agzına kadar doldurda 20 doları vercekken tam yararlan :D 1 gramda 999 gramda 21 dolar çünkü

Not: Bu ürünleri eğer sepertinda başka bir warehouse a ait ütrün varsa sepetine ekleyemezsin... KArgosu tekseçenekli fakat 21 dolar yani paran varsa iki batarya al kargonun limitinidoldur artmıyor ztn adam gibi...

Senin linkteki burda ama Backorder malesef...

Onur İLGAR' Alıntı:
Senin linkteki burda ama Backorder malesef...

Onurcum çok teşekkür ederim deneyip buraya yazarım sonucunu.

evet euro olunca 20 dolara düştü dji için 1 adet 5000 ma pil alıcam acaba 20c 30c nedir bilmiyorum hangisini aliyim orj olan 2200 ma 20c

Engin koşar' Alıntı:
evet euro olunca 20 dolara düştü dji için 1 adet 5000 ma pil alıcam acaba 20c 30c nedir bilmiyorum hangisini aliyim orj olan 2200 ma 20c
Engin Bey, C ne demek olduğunu aşağıdaki konudan bakabilirsiniz ;)

Orjinal kaç C ise, onu almanız yeterli. Zira C büyüdükçe ağırlık ve fiyat artmaktadır :)