Zutor Elektrik motorlu eğitim modeli

cengiz bey
sipariş kutu özelliği bölümünde kafam takıldı US $12.88 / parça bu tutara 4 adet yollarlarmı
altta kırmızı yazılı yer

yeni Varış 4 adet/grup OEM EMAX ES08MA II Mini Metal Dişli Analog Servo Mikro-direksiyon dişlisi için Uygundur sabit kanat, 450 helikopterler

özelliği

ürün: OEM (Orijinal Değil)

boyutu: 32x11.5x24mm (1.25 x. 45 x. 94in)

ağırlık: 12g/0.42 oz

çalışma gerilimi: 4.8 V ~ 6.0 V

çalışma akımı: 200mA/60o

hız: 0.12sec/4.8 V anda 60o; 0.10sec/6 V anda 60o

tork: 1.5/1.8 kg. cm (4.8 V/6 v)

dişli malzemesi: metal

yönlendirmek hat uzunluğu: 25 cm

tak standart: Futaba/JR Evrensel

sabit kanat için uygundur, 450 helikopterler, robotlar, süper pürüzsüz! The

İçeren:

1 x ES08MA servo

1 x direksiyon dişlisi külbütör grubu

Son düzenleme:
Teşekkürler abi :)

İnşallah Türker abi. Birdahaki uçuşu model sahibi yapacak bakalım sonucu görücez :D

açılın uçağın sahibi geldi.
uçağım işyerinde meraklı bir arkadaş tarafından katledildi.
tekrardan zutor'u yapmak için sayfaya girdiğimde Kadir'in paylaşımlarını gördüm. Uçağın yapım aşamalarında çok fazla foto-video çekme imkanım olmadı. elimde olan görüntüleri toparlayıp yeni bir konuda paylaşacağım.

tekrardan zutor'u yapmak için sayfaya girdiğimde Kadir'in paylaşımlarını gördüm. Uçağın yapım aşamalarında çok fazla foto-video çekme imkanım olmadı. elimde olan görüntüleri toparlayıp yeni bir konuda paylaşacağım.
Aramıza tekrar hoşgeldiniz. Açacağınız konuyu merakla bekliyoruz @Berkan YILANLI bey :RCKolik:

zutor kesim planda eksikler var gibi gördüklerim:
kanat arka kenar çıtası, kanat arkası dönüş çıtası, gövde üst ve alt kapama
kanat hücum kenarındaki balsa kaplama
kesim planına eklenmiş hali mevcutmu
lazer kesim hepsini yaptıralım

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adminim, zamanında bu konudaki başka bir tartışmayı 2 numaralı mesaja yerleştirmişsiniz :thumbup: gerekli tüm bilgiler orda mevcut...
Evet ya, hem de uzun uzun yazmışsın ve ben de taşımışım :D @Ayhan T@N bey şu mesajda aradığınız her türlü cevap zaten mevcut :saygilar:

Selamlar, planda uçak gövdesinin alttan ve yandan çiziminde burun ucu(F1 parçası) dik açıda gözükmüyor. Yani sağa dönük bir durumda. Bunun nedeni nedir acaba? Ben de bu planın yapım öncesi aşamasındayım. Kafam oraya takıldı açıklayabilir misiniz?:evil:

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Selamlar, planda uçak gövdesinin alttan ve yandan çiziminde burun ucu(F1 parçası) dik açıda gözükmüyor. Yani sağa dönük bir durumda. Bunun nedeni nedir acaba? Ben de bu planın yapım öncesi aşamasındayım. Kafam oraya takıldı açıklayabilir misiniz?:evil:

Motor Anti Tork açısı.;)
Gövdeye yandan bakınca burunda aşağı doğru, ön üstten bakınca sola doğru.

• Beğen
Tepkiler: Batuhan ÜNAL