BLADE mCP X BL BNF Micro Heli Ürün Inceleme

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Olabilir Kadir Bey, ama muhtemelen Akan Bey $200 siparişten verdi büyük ihtimal. Son indirim sonrası doğaldır kargoların yığılmış olması :D

evet ben 200$ dan aldım

arkadaşlardan gelen mail,
Hi Kadir

Oh.. maybe our warehouse made mistake, and forgot to send out the parcel.

I will check what happen and get back to you soon.

Really sorry

kim

mail atmasak adamlar daha unuttuk kusura bakma diyorlar...

dün gönderdiler arkadaşlar takip noyu aldık, bu arada hobbyking de enteresan bir durum var, garip bir takip no verdiler 5-6 haneli rakam hangi firma ile gönderdiler belli değil takip kodlu seçmiştim, başına gelen varmı?

kadir kocaman' Alıntı:
dün gönderdiler arkadaşlar takip noyu aldık, bu arada hobbyking de enteresan bir durum var, garip bir takip no verdiler 5-6 haneli rakam hangi firma ile gönderdiler belli değil takip kodlu seçmiştim, başına gelen varmı?
Şuna benzer bir şey mi ? 0000039
Hesapta bu gecici bir numara. Esas Tracking nosunu daha sonra kargo firmasında öğrenip güncelliyorlar. Ama benim son 2 siparişimin birinde bu şekilde kaldı, güncellenmedi :-\ O kadar mail gönderdim ama ne hikmetse öğrenip dönemediler :-\

En son dün HK ile kavga ettim nasıl olur 14.11.2013 verdiğim siparişin hala Tracking vermezsiniz diye. Yarım saat önce PTT kargoyu teslime geldi :D

Şuna benzer bir şey mi ? 0000039
Hesapta bu gecici bir numara. Esas Tracking nosunu daha sonra kargo firmasında öğrenip güncelliyorlar. Ama benim son 2 siparişimin birinde bu şekilde kaldı, güncellenmedi :-\ O kadar mail gönderdim ama ne hikmetse öğrenip dönemediler :-\

En son dün HK ile kavga ettim nasıl olur 14.11.2013 verdiğim siparişin hala Tracking vermezsiniz diye. Yarım saat önce PTT kargoyu teslime geldi :D

Aynen Mehmet Bey,
0001071 böyle bir numara live support da offline belki göndermişlerdir ayrı da ben neden takip edemeyim nerede olduğunu :) bu çekik gözlüler insanın sinir katsayısını arttırıyor valla,neyse ufaklık da dün yola çıktı pilleri de aynı gün gelir sanırım ...ilginize teşekkür ederim.

mcpx bl bugün elime ulaştı arkadaşlar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bende turnigy Nanotech 180 mah 2s 25c pil var bunu mxpc bl ile kullanabilirmiyim ve mcpx bl şarj aleti ile şarj edebilirmiyim.

akan tekin' Alıntı:
mcpx bl bugün elime ulaştı arkadaşlar
Hadi gözünüz aydın Akan Bey :thumbup: Darısı bizim başımıza. Benim sipariş hala Istanbul'da :embarras:

akan tekin' Alıntı:
Bende turnigy Nanotech 180 mah 2s 25c pil var bunu mxpc bl ile kullanabilirmiyim ve mcpx bl şarj aleti ile şarj edebilirmiyim.
Ne yazık ki o pili kullanamazsınız. Balance ucu aynı görünse de Blade küçük bir farklılık yapmış, bu nedenle uymaz :-\

güle güle kullanın Akan Bey,
bizde bekliyoruz bakalım çekik gözlülerin keyfini :)

Hadi gözünüz aydın Akan Bey :thumbup: Darısı bizim başımıza. Benim sipariş hala Istanbul'da :embarras:
Ne yazık ki o pili kullanamazsınız. Balance ucu aynı görünse de Blade küçük bir farklılık yapmış, bu nedenle uymaz :-\
teşekkürler mehmet bey

Türker Akgün' Alıntı:
Gözün aydın Akan abi, keyifli uçuşlar. :thumbup:
teşekkürler türker.
mcpx şarj ünitesine pili taktım yeşil ışık yanıp sönmekte ve aynı şekilde kırmızı ışıkta yanıp sönüyor sarj şekli böyle mi yoksa bir problem mi var

şu videodaki gibi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bir sorun yok yeşil ışık sabit kalınca okeydir...

Güzel model hayırlı olsun. Artık bende de DX7S var ve bu konu kanıma giriyor. Kışın evde kullanmak için alsam mı diyorum. Fiyatı biraz daha uygun olsa hiç düşünmem.