BLADE mCP X BL BNF Micro Heli Ürün Inceleme

akan tekin' Alıntı:
teşekkürler kadir bey.

rica ederim,,,yanında gelen şarj aleti pek kullanışlı değil başka bir şarj aleti kullanırsanız daha iyi olur aslında paralel şarj da yaparsanız

Cahit Kaş' Alıntı:
Güzel model hayırlı olsun. Artık bende de DX7S var ve bu konu kanıma giriyor. Kışın evde kullanmak için alsam mı diyorum. Fiyatı biraz daha uygun olsa hiç düşünmem.

ev için eğer büyük bir salonunuz ve zarar görücek bir eşyanız yok ise düşünün,, ufak olduğu sizi yanıltmasın çok güçlü bir alet.

Sonunda geldi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using 2

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sonunda geldi :)

gözünüz aydın Mehmet Bey,
güzel hard 3d lerinizi bekliyoruz artık

Teşekkürler Kadir Bey, tarisi sizin basınıza. Fakat benden gelse gelse Soft 3D gelir :)

Arkadaşlar,

Upgrade olarak almış olduğum ürünlerle ilgili tespitlerimi sizlerle paylaşmak isterim :

İlk Ürün :
Lynx Heli 42mm Blade mCP X BL Plastic Tail Propeller (Neon Yellow) (2)

Değerlendirme : Ürünün görselliği güzel fakat son derece zayıf ve ince. Çok narin, düşüşlerde problem olma olasılığı son derece yüksek. Bu renkte alternatif olarak tespit edebildiğim başka bir marka malesef yok halen bunu kullanıyorum.

İkinci Ürün :
Lynx Heli 115mm Plastic Main Blade Set (Neon Yellow) (Blade mCP X BL)

Değerlendirme : Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. :(p Olması gerekenden çok daha ince ve esnek bir pal. Üstelik iki takım almıştım ve biri paketinden eğri büğrü çıktı. :mad:

Bu ürün yerine test ettiğim ve memnun kaldığım bu ürünü tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. %p
Blade Hi-Performance Main Blade Set (Yellow) (mCP X BL)

KDE nin XF bıçakları güzele benziyor renkli değil ama oldukça karizmatik görünümü var,, bir de fusuno nun tail blade e de mevcut,,, helikopter elime ulaşınca tercihimi bunlardan kullanıcam sanırım.

birde canopy olarak hangisi daha iyi sizce?

kadir kocaman' Alıntı:
birde canopy olarak hangisi daha iyi sizce?

Bence 2 numara %p

bende 2 numarayı beğenmiştim ama bakarken bu da gözüme çarptı karar veremedim :) görünürlük olarak aralarında fark varmı Mehmet Bey,

kadir kocaman' Alıntı:
bende 2 numarayı beğenmiştim ama bakarken bu da gözüme çarptı karar veremedim :) görünürlük olarak aralarında fark varmı Mehmet Bey,
Bana göre koyu renkler havada çok net görülmüyor. Şahsi görünebilirlik sıralamam : Sarı, Kırmızı, Turuncu, Mavi, Beyaz. :)

Bu nedenle 2. Canopy, kesinlikle havada 1. canopy daha rahat görülecektir diye düşünüyorum, en azından şahsi fikrim bu ;)

Selam Arkadaşlar,,
15 gün bekledik gelmesini birde gümrüğe sevk ettiler kontrol için el kadar helikopteri :)

1.
Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
25/12/2013 13:36:16
2.
Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
25/12/2013 13:36:17

kadir kocaman' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,,
15 gün bekledik gelmesini birde gümrüğe sevk ettiler kontrol için el kadar helikopteri :)
Son aldığımız duyumlara göre gelen talimat ile TUM Kargolar incelemeye giriyormuş. Bundan 4-5 sene önce de olmuş böyle bir şey ama aşırı yoğunluk nedeni ile bu uygulama çok da uzun sürmemiş. Bakalım bu sefer ne kadar sürecek ;)

Son aldığımız duyumlara göre gelen talimat ile TUM Kargolar incelemeye giriyormuş. Bundan 4-5 sene önce de olmuş böyle bir şey ama aşırı yoğunluk nedeni ile bu uygulama çok da uzun sürmemiş. Bakalım bu sefer ne kadar sürecek ;)

10 gün de artık gümrükden çıkıp gelmesini bekleriz,, böyle saçma bir uygulama sadece bizde vardır.