[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Ynt: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Nerede izleyicez :D banada yer varmı ?

Ben seni izlemeye gelecektim aslında :) yer farketmez Ankara içi heryere gelirim.

Ynt: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Akın Bulat' Alıntı:
Ben seni izlemeye gelecektim aslında :) yer farketmez Ankara içi heryere gelirim.

Tamam işte Eryaman Göksu parkı Arkası güzel mekan :D Emre uçuşlar yapmış orada mekan sağlam bakarsan :D benim show uma gelirsen sadece 1 invert görürsün başkada birşey yukk :D

Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Ben gelirim tabi siz de gelirseniz. Bu kez yer saat gibi konuları siz belirtirseniz sevinirim :)

Ben henüz cesaret edemiyorum inverte ilk ve son olmasın diye. Aslında bir kere denedim ama hala merak ediyorum ufacık heli'den öyle araba kazası gibi ses nasıl çıktı diye :) bir de gaz kesme anahtarını kumandaya ekleyen zekaya teşekkür ederim.

Re: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Akın Bulat' Alıntı:
Ben gelirim tabi siz de gelirseniz. Bu kez yer saat gibi konuları siz belirtirseniz sevinirim :)

Ben henüz cesaret edemiyorum inverte ilk ve son olmasın diye. Aslında bir kere denedim ama hala merak ediyorum ufacık heli'den öyle araba kazası gibi ses nasıl çıktı diye :) bir de gaz kesme anahtarını kumandaya ekleyen zekaya teşekkür ederim.

Hangi tus gaz kesme tusu oluyor:eek:

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

Gürcan Kavakçı' Alıntı:

V922 den bahsediyorsan sağ üstteki yukarı aşağı konuma gelebilen tuştan bahsediyorlar. Stop turning tuşu. Yalnız konu yanlış yerde oldu bilgine.

Gürcan Kavakçı' Alıntı:

v922 kumandasında sağ üst köşede metalik renkte :) yaklaşık 1cm boyunda 3-4mm eninde bir anahtar olup namı diğer TH-HOLD switch'tir kendileri. görünce tanınası bir anahtardır, düğme demek çok makul olmamaktadır kanımca. saygılar. :halay: Ayrıyetten th ve tx terimlerini bilmeyen birisi bile konuya Fransız pasaportu ile girmeye çalışmasın diye ve güzel Tükçemizi korumak adına "gaz kesme" özet ve güzel bir kavram olarak orada hoş duruyor :)

Akın bu aralar seni aramıyorum kendini boşlukta hissetdin heral de. Neyse yarın ilk fırsat da arıycam seni :D pazar günü buluşalım yer Göksu parkı saat 11:00 biraz erken olsun vakiti yaya yaya takılırız...

Bu hafta sonu ben de gelebilirim. Göksu parkı benim için de uygndur :)

Isa Sarı' Alıntı:
Bu hafta sonu ben de gelebilirim. Göksu parkı benim için de uygndur :)

İsa Bekleriz son durumları buradan takip edersin... Birde 911 Denge çubuğun varsa getirrsen sevinirim. 911 verdiğim bir kardeşim çubuğu kırmış da benden istedi :D

Beyler Pazar gününe kendinizi ayarlayınız. Serdar Akın Ben İsa başka yok mu Ankara'dan gelen?

Hakan YEŞİLLİ' Alıntı:
Beyler Pazar gününe kendinizi ayarlayınız. Serdar Akın Ben İsa başka yok mu Ankara'dan gelen?

Benim durumlar hic belli olmuyor ama benide yaZin listeye ankarada olabilirsem kesin katilirim

İsa Bekleriz son durumları buradan takip edersin... Birde 911 Denge çubuğun varsa getirrsen sevinirim. 911 verdiğim bir kardeşim çubuğu kırmış da benden istedi :D

1 tane olacaktı eğer birine vermediysem. Tabii, gelirken getiririm :)

Hakan YEŞİLLİ' Alıntı:

Arkadaslar ben de tanismak icin gelmek istiyorum. Elimde 911 var. Oralara getirmeye deger mi bilmiyorum :laugh:

Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Akın bu aralar seni aramıyorum kendini boşlukta hissetdin heral de. Neyse yarın ilk fırsat da arıycam seni :D pazar günü buluşalım yer Göksu parkı saat 11:00 biraz erken olsun vakiti yaya yaya takılırız...

Serdar bir eksiklik var diyorum ben de ama ne olduğunu anlayabilmiş değildim çare olur belki diye uyuşturucuya başlamayı düşünüyordum [emoji16] tam vaktinde bilinçlendirdin beni hayatımı kurtardın zengin olunca söz sana goblin alcam.

Hakkaten niye aramıyorsun yaa bir invert yada güzel bir uçuş bu kadar değiştirmemeli bir insanı [emoji12]

Ynt: Re: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Gürcan Kavakçı' Alıntı:
Arkadaslar ben de tanismak icin gelmek istiyorum. Elimde 911 var. Oralara getirmeye deger mi bilmiyorum :laugh:

Değmez mi hocam gel tabi ki oraya gelecek kişilerden üçü 911'i bir kaç hafta önce bırakmış insanlar olacak.