[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Az önce Mehmet Bey ile telefonda görüştüm. Son bilgiler :

1- Bugun ya da en kaç yarın bizleri arayalarak son teyidleri alacak.

2- Hepimizi aynı konut evine yerleştirecek. 2 kişilik, 3 kişilik odalar şeklinde imiş. Düzce ve Gölyaka'da konuk evleri bulunmaktaymış.
Normalde etkinliğe katılıyoruz diye bize "Gölyaka" konuk evini düşünmüş ama Erkek- Kız ayrı varmış bu konuk evinde. Yani eşler de ayrı ayrı kalmak durumda.

Bu nedenle bize Düzce'deki Konuk Evini ayarlamasını rica ettim. Siz aradığında konu hakkında sizin de teyid alacak.

Bu gün Konu evinin 2 kişilik odasının RESMINI paylaşacağız.

3- Bize ayrılan sahaya ELEKTRIK şebesi çekilmesinde sıkıntı varmış. Ama sorunu BÜYÜK JENERATOR ayarlarak çözüyorlar.

Kiz Erkek olayina pek anlam veremedim ama neyse vardir bir dusundukleri, :rolleyes:
Sen zaten isin o kismini halletmissin agabey, :agreed:
Bizlerin ayni konuk evinde kalmasi tabiki iyi olacaktir, :agreed:
Jenarator olayinda bari sorun yasamazlar insallah, sonucta size elektrik lazim ben nitro olayindan yirtiyorumda ;D ;D

Yaa izne denk geldi çok üzüldüm [emoji25] bu büyük buluşmada sizlerle olmak vardı [emoji22] [emoji22]

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Yaa izne denk geldi çok üzüldüm [emoji25] bu büyük buluşmada sizlerle olmak vardı [emoji22] [emoji22]
Aynen Ozkan :-\ Neyse Yozgatta hep beraberiz insallah. Bu arada Alacatiya Selamlar :)

Simdi telefonla aradilar Mehmet abi,
Konuk evini ayarliyoruz rckolik ailesine dediler,
Konfirmasyon aldilar,

Ben de kayıt yaptırdım :halay: ...

Evrim SUTEL' Alıntı:
Simdi telefonla aradilar Mehmet abi,
Konuk evini ayarliyoruz rckolik ailesine dediler,
Konfirmasyon aldilar,
Demek aramaya başladı Mehmet Bey, super :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zafer SAHIN' Alıntı:
Ben de kayıt yaptırdım :halay: ...
Bak bu haber harika oldu Zafer Hocam :)

Bu arada Duzce de kalacağız Konuk evinin 2 kişilik oda resimlerini az once Mehmet Hocam gönderdi. Hemen paylaşayım :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Logoyu yatağa yerleştirir ben yerde yatarım :laugh: :laugh: :laugh:

Resimlerden de görüleceği uzere WC ve banyo ortak kullanım seklinde olup odalarda bulunmamaktadır :rolleyes: :embarras:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Resimlerden de görüleceği uzere WC ve banyo ortak kullanım seklinde olup odalarda bulunmamaktadır.

Ben bi de booking.com'a bakayım :D

Odalar temiz ve bakimli olduguna gore wc lerde oyledir degilmi Mehmet abi :rolleyes:
Wc kuyrugu olacak sabah desene ;D ;D

Mehmet hocamdan gelen istek üzere, Düzce'deki otelleri araştırdık ve aşağıdaki otel ile görüştük.

Gurup olarak geliyor olduğumuzdan dolayı, aşağıdaki fiyatlar üzerinden konuştuk.

Tek Kişilik oda : 80 TL ( 1 kişinin Ücretidir)
Çift kişilik oda : 110 TL (Oda fiyatı olup 2 kişinin Toplam Bedelidir.)
Üç kişilik oda : 160 TL (Oda fiyatı olup 3 kişinin toplam bedelidir)
Dört kişilik oda : 200 TL (Oda fiyatı olup 4 kişinin Toplam Bedelidir.)

Fiyatlara sabah kahvaltısı dahil, sabah kahvaltısız bir satış seçenekleri olmadığından, bu yönde bir indirim maalesef alamadık. Otel şu anda yeterli kapasiteye sahip gözükse de, odaları adımıza rezerve ettirebilmemiz için, öncelikli olarak bir isim listesi ve bir ön ödeme ile beraber rezervasyon yaptırıyor olmamız gerekiyor.

NOT: Otelde kalmaya karar veren arkadaşlar, Organizasyonu yapan Mehmet Beyi (0 554 824 36 15) arayıp, Konuk Evi rezervasyonunu IPTAL Ettirmeyi unutmasın lütfen.

Otelde kalmak isteyenler, oda tercihleri ile beraber(tek kişilik, iki kişilik, 3 kişilik v.b.) isimlerini yarın öğlene kadar bu konu üzerinden tekrar iletirlerse, ona göre rezervasyonumuzu yaptırıyor oluruz.

Kişi listesi şu mesajda

Zafer SAHIN' Alıntı:
Mehmet hocamdan gelen istek üzere, Düzce'ki otelleri araştırdık ve aşağıdaki otel ile görüştük.

Gurup olarak geliyor olduğumuzdan dolayı, aşağıdaki fiyatlar üzerinden konuştuk.

Çift kişilik oda : 120 TL
Tek Kişilik oda : 90 TL

Fiyatlara sabah kahvaltısı dahil, sabah kahvaltısız bir satış seçenekleri olmadığından, bu yönde bir indirim maalesef alamadık. Otel şu anda yeterli kapasiteye sahip gözükse de, odaları adımıza rezerve ettirebilmemiz için, öncelikli olarak bir isim listesi ve bir ön ödeme ile beraber rezervasyon yaptırıyor olmamız gerekiyor.

Otelde kalmak isteyenler, oda tercihleri ile beraber(tek kişilik, iki kişilik, 3 kişilik v.b.) isimlerini yarın öğlene kadar bu konu üzerinden tekrar iletirlerse, ona göre rezervasyonumuzu yaptırıyor oluruz.

1 - Ben - Tek çift farketmez :) .

Sen de mi Bürütüs , sen de miiiii ... :'( :'( :'(
Bana öyle bir his geliyor ki , Gölyaka Yozgat'tan bile eğlenceli ve kalabalık olacak.... :'( :'(

Beni yazın abi çift kişilik.