[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Abi ben kalirim vatandaslarin organize ettiginde, benim icin farketmez, alttarafi 2 gece konaklayacagiz, ben aliskinim devlet misafirhanelerinden,
480 TL 2 kisi 2 gece icin o parayi verecegime 3 çift 600mm ana pal alirim ;D ;D Pilottr de 600mm FBL pal 131TL :) Ustunede 90TL kalir :laugh:

Otelle gorustum aynı odaya 2 yatak daha koyarız çok sıkışırsınız dedi ve 200 TL fiyat verdi.
Evrim sen 120 adam başı hesapladın herhalde oda fiyatı o yani 2 gece eşinle toplam 240 TL yapıyor.

Son yazdığımız mesajlar arka sayfada kaybolmasın diye tekrar bir güncelleme yapayım.

Konuk evinde kalmayı tercih etmeyecekler için Düzce'deki bazı oteller ile görüştük. Ayrıntılar şu mesajda

Anlaşılan Otel:

Otelde odaları adımıza rezerve ettirebilmemiz için, bir isim listesi ve bir ön ödeme ile beraber rezervasyon yaptırıyor olmamız gerekiyor. Otelde kalmak isteyenler, oda tercihleri ile beraber(tek kişilik, iki kişilik, 3 kişilik v.b.) isimlerini yarın öğlene kadar bu konu üzerinden tekrar iletirlerse, ona göre rezervasyonumuzu yaptırıyor oluruz.

Tek Kişilik oda : 80 TL ( 1 kişinin Ücretidir)
Çift kişilik oda : 110 TL (Oda fiyatı olup 2 kişinin Toplam Bedelidir.)
Üç kişilik oda : 160 TL (Oda fiyatı olup 3 kişinin toplam bedelidir)
Dört kişilik oda : 200 TL (Oda fiyatı olup 4 kişinin Toplam Bedelidir.)

1 - Zafer Sahin - Tek kişi - Cuma gecesi + cumartesi gecesi(2 gece)
2 - Emre Kaman - 2 kişi - Cuma gecesi + cumartesi gecesi(2 gece)
3 - Mordo abi ve Eşi (2 kişi) - Cumartesi gecesi(1 gece)
4 - Mehmet Küçüksarı(3 kişi + 2 kişi) - Cumartesi gecesi(1 gece)
5 - Türker Akgün(2 kişi + 1 kişi) - Cumartesi gecesi(1 gece)
6 - Celalettin Yazkan (4 kişi) - Cuma gecesi(1 gece)

Otelde kalacaklar:
*17 Kişi(8 oda)

Zafer hocam şimdilik Cumartesi akşamı için (3 kişi + 2 kişi) olacak şekilde 2 oda rica ediyorum.

Cuma gece konusunu ayrıca yarın öğlene kadar netleştirmeye çalışacağım.

Bu arada gece gece sana da zahmet verdik. Bu kadar kısa sürede araştırma yapıp bizlerle paylaştığın için tekrar teşekkür ederiz Hocam :thumbup:

NOT: Otelde kalmaya karar veren arkadaşlar, Organizasyonu yapan Mehmet Beyi (0 554 824 36 15) arayıp, Konuk Evi rezervasyonunu IPTAL Ettirmeyi unutmasın lütfen.

Unutmadan

-- Mordo abi ve Eşi (2 kişi) - Cumartesi Akşamı için 1 oda

NOT: Türker kısmını sildim. Detaylar aşağıda ;)

Karar veremedim simdi Celalettin abi, :rolleyes: :-\
Konuk evinde WC haricinde bir problem yok gibi, temizlik konusunda problem olacagini sanmiyorum ama,
Maksat beraber gecede sohbet muhabbet etmek,
Ne bileyim, biraz cimriyim sanirim 240 TL bile otel gibi birşeye verince içimi acitiyor ;D ;D

Zafer hocam eline sağlık. :thumbup:

Beni de bir oda çift kişilik, bir oda tek kişilik olarak yazar mısın lütfen ?

1 gece konaklama için. :saygilar:

Not : İlave olarak annem de bizimle olacak Mehmet abi bizim çekirdeği söylemiş. :laugh:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Karar veremedim simdi Celalettin abi, :rolleyes: :-\
Konuk evinde WC haricinde bir problem yok gibi, temizlik konusunda problem olacagini sanmiyorum ama,
Maksat beraber gecede sohbet muhabbet etmek,
Ne bileyim, biraz cimriyim sanirim 240 TL bile otel gibi birşeye verince içimi acitiyor ;D ;D

Tercih senin otelde kalmasanda muhabbete gelirsin sorun olacağını sanmıyorum bizlerde çocuk olunca mecburen oda da wc önem kazanıyor.
2 günde sana 160 tl fark yazar(malum 80 tl konuk evine vereceksin)
Ben 4 kişi bir gece kalacağım için 120 farkı mecburen bayılacağım sanırım ,evde değilim henüz içişleri bakanıyla da görüşmedim. :p

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Tercih senin otelde kalmasanda muhabbete gelirsin sorun olacağını sanmıyorum bizlerde çocuk olunca mecburen oda da wc önem kazanıyor.
2 günde sana 160 tl fark yazar(malum 80 tl konuk evine vereceksin)
Ben 4 kişi bir gece kalacağım için 120 farkı mecburen bayılacağım sanırım ,evde değilim henüz içişleri bakanıyla da görüşmedim. :p
Peki ben ne yapayım. Hanım Yeğenleri de davet etmiş, olduk mu 5 kişi :laugh: :D

Ben WC'dan daha çok sabah banyo olayına takıldım. Gerçi çocuklar için de WC daha önemli hale geliyor.

Evrim nerede kalınırsa kalınsın zaten bütün gün ve hatta yatıncaya kadar illaki beraber olacağız. Bence de büyük bir sıkıntı olmaz. Yine de karar senin.

Biz cuma gunu geliyoruz. :)

Zafer SAHIN' Alıntı:
cuma gecesi + cumartesi gecesi mi ? sadece cuma gecesi mi ?

Cuma + cumartesi gecesi

Emre Kaman' Alıntı:
Cuma + cumartesi gecesi
:halay:

Otelde kalmak isteyenler için listeyi, şu mesajda güncelliyorum.