Eachine Racer 250 kumanda ile esleme sorunu

cantekin39

Yeni Uye
Arkadaslar yeni almis oldugum eachine racer 250 dusurdukten sonra kumanda ile eslestiremedim cihaz calisiyor hersey tamam ama eslesip motorlara haraket vermiyor. Dusmeden once kumanda ekraninda TX ve RX olarak gorunuyordu artik RX yok bu yuzden kumanda ile eslemedigi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim

Selam,

Zaten cevabı sen kendin vermişsin, Alıcı modülün düştükten sonra muhtemelen hasar aldı. Receiver ışıkları vs yanıyor mu? Receiver ( alıcı) çalışmadığı için kumandanda da RX ikonunu göremiyorsun muhtemelen.

cantekin39' Alıntı:
Arkadaslar yeni almis oldugum eachine racer 250 dusurdukten sonra kumanda ile eslestiremedim cihaz calisiyor hersey tamam ama eslesip motorlara haraket vermiyor. Dusmeden once kumanda ekraninda TX ve RX olarak gorunuyordu artik RX yok bu yuzden kumanda ile eslemedigi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim

Şuna da bir bakın:

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Selam,

Zaten cevabı sen kendin vermişsin, Alıcı modülün düştükten sonra muhtemelen hasar aldı. Receiver ışıkları vs yanıyor mu? Receiver ( alıcı) çalışmadığı için kumandanda da RX ikonunu göremiyorsun muhtemelen.

Isiklari yaniyor receiverin bir kopma yada hasar gorunmuyor sadece receiverin soketlerinin 2 tanesi yamulmustu onlari duzelttim tum soketleri cikarip yeniden taktim kirmizi isik surekli yanip sonuyor reset atmis falan olamazmi ? Yada ne yapmam gerekiyor bu sorunu asmak icin

Emre Kaman' Alıntı:
Şuna da bir bakın:

Tamamdir Emre bey tanitma isi

Tanitma sorunu hallettim alici vs hersey calisiyor fakat kumandanin ayarlari resetlendi sanirim motorlari hareket ettiremiyorum kumanda ile tablete baglayip tek tek motorlari dondurdum ama kumanda ile olmuyor ayar gerekiyor vardi yardimci olabilecek ?

Cantekin Taşoğlu' Alıntı:
Tanitma sorunu hallettim alici vs hersey calisiyor fakat kumandanin ayarlari resetlendi sanirim motorlari hareket ettiremiyorum kumanda ile tablete baglayip tek tek motorlari dondurdum ama kumanda ile olmuyor ayar gerekiyor vardi yardimci olabilecek ?
Daha önce benzer soruyu başka bir arkadaş da sormuştu. Bir bak istersen.

Mehmet bey konuyu acmadan o konuyu inceledim ama sonuc olarak aciklayici birsey goremedim sorunu cozulmus mu yada cozukduyse adim adim neler yapmis bir sonuc yok. Yineliyorum benim suan sikintim sadece yon joystick calismiyor bunun icin nasil bir ayar gerekiyor ? Kumanda modeli Eachine i6 gaz sagda olan model