Hangi Şarj Aleti ve Güç Kaynağını Almalıyım

Revolectrix powerlab 6 nın klonu çıkmış. :D

Daha birçok alışveriş sitesinde mevcut.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ulen şu Çinliler yaa ;D Çok fena klonlamışlar...

150$ çokmuş ama. Orjinali 160$ bunun.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Revolectrix powerlab 6 nın klonu çıkmış. :D

Daha birçok alışveriş sitesinde mevcut.
İyiy hayırlı olsun bu arada 1000w discharge iddalı olmuş :lollol: :lollol:

Bence de fiyat cok saçma olmus :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orjinalini toplu alıp etiketini değiştirip satıyorlar herhalde ilk aşamada, müşterinin ayağı alışsın diye. :lollol: :lol:

Ben şimdi fırın açacağım diyelim. Ekmek yapmayı bilmiyorum, ne yapacağım peki vaz mı geçeceğim " Hayır ". Giderim uno ekmek alırım marketten ambalajını değiştirip kendi ekmeğimmiş gibi satarım. :laugh: Biraz pahalıya gelir ama temiz olur. ;D

İnşallah fiyat düşer zamanla, paylaşım için teşekkürler Tevfik abi. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Ben şimdi fırın açacağım diyelim. Ekmek yapmayı bilmiyorum, ne yapacağım peki vaz mı geçeceğim " Hayır ". Giderim uno ekmek alırım marketten ambalajını değiştirip kendi ekmeğimmiş gibi satarım. :laugh: Biraz pahalıya gelir ama temiz olur. ;D
Vay Türker'im maşallah sende de tüccar kafası varmış :laugh: ;D

Bu arada 2'li küçük şarj board hoşuma gitti. Gördüğüm kadarı ile sigorta falan mevcut %p

Bu arada Fast-Lad indirim varmış. İhtiyacı olanlar değerlendirsin ;)

Cellpro PowerLab 8 V2 Charger PL8V2 : $ 207

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Eğer satarlarsa Bir board birde Isı sensörü alıp benim pl6 da deneyeceğim, kibarmış.
Baktım ama şu an için ayrı satışı henüz başlamamış Mustafa. Olursa ben de düşünebilirim. Saha için uygun gözüküyor. Zaten en fazla aynı anda sahada 2 tane bağlıyoruz ;)

Tabii ki fiyatta önemli. Kalkıp da $40-50 isterlerse :laugh: başarılar dilerim sadece ;D

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Eğer satarlarsa Bir board birde Isı sensörü alıp benim pl6 da deneyeceğim, kibarmış.

Isı sensörü işinden şüpheliyim. Board uçlarını da yanlış görmüyorsam JST-XH, PL6'ya uymaz. Şöyle bişey var, ben almıştım ama kullanmadım henüz:

Ama bunun da ucu XH, değişmesi gerekiyor.

Emre Kaman' Alıntı:
Isı sensörü işinden şüpheliyim. Board uçlarını da yanlış görmüyorsam JST-XH, PL6'ya uymaz. Şöyle bişey var, ben almıştım ama kullanmadım henüz:

Bu daha iyiymiş bence :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:

Bilgilendirme için teşekkürler dikkat etmemiştim en kötü ihtimal şu an kullandığım Boardin balans kablosunu kullanırdim.

Merhaba.

Ben imax b6 almayı düşünüyorum. Kullanacağım pil en en fazla 4 s 2500 mah civarı olacaktır daha fazlasını düşünmüyorum. Ama imax b6 cihazının birkaç tane seçeneği kafama takıldı.
Bunlar:

Deşarj seçeneği ve pc bağlama özelliği vb var.

Deşarj bunda da var ama pc bağlama gibi bir fonksiyonu yok.

Bunda deşarj da pc bağlantısıda yok.

Linkteki ürünlerin hepsi orjinal sanırım hangisini almak daha mantıklı sizce çok kararsız kaldım. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Baktım ama şu an için ayrı satışı henüz başlamamış Mustafa. Olursa ben de düşünebilirim. Saha için uygun gözüküyor. Zaten en fazla aynı anda sahada 2 tane bağlıyoruz ;)

Tabii ki fiyatta önemli. Kalkıp da $40-50 isterlerse :laugh: başarılar dilerim sadece ;D

Board'un farklı bir markası var satışta, sanki daha kaliteli gibi ve soketler opsiyonel.