İlk uçuş

onetouch

Yeni Uye
Djı phantomu bi arkadaş sayesinde 10 gün önce almıştım
ama gopro hero gibi kamera sahibi değilim.Malüm fiyat olarak yüksek
yavaş yavaş ürünü tamamlamaya çalışıyoruz .
Bu hafta sonu ist.yeniçiftliğe gitme sansı yakaladım
Benim gibi acemi için en iyi uçma yerlerinden biri idi.. :laugh:
1. Deneneme 2. deneme derken eller alıştı kısa sürede kumandaya..Tabi kesmedi
her kez kamera takıyor havadan görüntü alıyor.Ben ne yapıcaz diye düşünürken
Samsung marka eski bi telefonum vardı gözüm ona erişti.Hemen bunu nasıl bağlarım diye düşünmeye başladım.
Bi kaç paket lastiği aldım elime sağdan solda çevirdim telefonu sıktırdım phantomun altına :halay:
Görüntü cok iyi olmasada(telefondan ötürü) havadan görüntü almayı başardım.Keyifli bi deneyim oldu benim için.
Yakında havaya bi note 3 yada ı phone çıkarmayı hedefliyorum :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlk uçuş

Ufuk bey hayırlı olsun yeni modeliniz. Yukarıya illaki pahalı telefonlar yollamanıza gerek yok. Go prodan daha uygun kameralar vardır mutlaka. Görüntüleme ile uğraşan arkadaşlar tavsiyede bulunabilir.

Ynt: İlk uçuş

Innovv c2 veya j4000 go pro benzeri camera cok basarili ama go pro killer sony action camera dehet guzel renkler keskinlik diyafram acikligi lens kalitesi tek kelime go pro cop kaliyor mediamarkt ta 600 700 biseydi sanirim tam fiyatindan haberim yok :) dji camera ile cekim yaparken goruntu iyi olmasi icin kesinlikle sakin ve yavas hareketler sart yada gimbal :)

İlk uçuş

"Mobius Action camera" da başarılı bir ürün. bende var. fiyatı 70 dolar civarı yurt dışında.

Bu arada Şafak senin mesajını anlamakta zorlanıyorum. :)

safak bozdag' Alıntı:
Innovv c2 veya j4000 go pro benzeri camera cok basarili ama go pro killer sony action camera dehet guzel renkler keskinlik diyafram acikligi lens kalitesi tek kelime go pro cop kaliyor mediamarkt ta 600 700 biseydi sanirim tam fiyatindan haberim yok :) dji camera ile cekim yaparken goruntu iyi olmasi icin kesinlikle sakin ve yavas hareketler sart yada gimbal :)
Hakikaten Şafak , Türkçe'yi katletmeye çalışmıyorsun değil mi........ :laugh:

Ynt: Ynt: İlk uçuş

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hakikaten Şafak , Türkçe'yi katletmeye çalışmıyorsun değil mi........ :laugh:
Kesinlikle hayi sadece telefondan yaziyorum fazla ayrintiya girmiyorum noktalama yada turkce karakter rahat gelmiyor :':)D:D:D :p

Innovv c2 ,j4000 veya sony actin camera go proya o kadar para bayilmaya gerek yok bence sony tek kelime ile yirtmis kanitlamis :) :embarras:

İlk uçuş

Ufuk bey önemli olan bir yerden başlamak %p başlangıç için de gayet güzel :thumbup: en son sistem gimbal go pro nun en pahalı kamerası ile herkes güzel görüntüler ortaya çıkarır önemli olan eldeki imkanlarla bir şeyler yapabilmek.
Araştırdığınız taktirde illa ki uygun fiyatlı fiyat performansı güzel ürünler önünüze çıkacaktır.

İlk uçuş

selamlar ufuk bey

şahsen önerebileceğim hd kayıt özelliği olan fotoğraf makinası ccd sensörlü olduğu için güzel çekimler elde edersin.yumuşak sünger içine gömdükden sonra iki bacak arasına sabitlersen bin dolarlık gimbal ve jello killere taş çıkarır.

ikinci el seksen yüz lira cıvarı ve gopro dan birkaç kat daha iyi kanımca

not :benim gibi heyecanla populativ yerlerde çekim yapmamaya dikkat etmelisin

iyi çekimler

Bende 100 200 lilalik ccd li canon sony falan makinalardan dusunuyordum bi ara ama bende trex 500 var boyut vegramajdan tirsim ama dji ye super bi fikir degerlendirin derim .. :)

İlk uçuş

Cahit Kaş' Alıntı:
"Mobius Action camera" da başarılı bir ürün. bende var. fiyatı 70 dolar civarı yurt dışında.
Ben de bu kamerayı fiyat / performans olarak başarılı buluyorum :thumbup:

İlk uçuş

Verdiginiz cevaplar için teşekkürler.

Benim ki bi heyecan bi başlangıç..Burada bu konuda deneyimli bi sürü abimiz var

arkadaşımız var.Sizlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak güzel bir şey.

Daha bi sürü eksiklerim var uçma konusunda teknik bilgilerde yapılacaklar konusunda.
Sizlerin paylaşımınızla yazılarınızla bunları gidermeye çalışıyorum.
Gerçekten on numara bi site ve dostluk var burada gördüğüm yeni olduğum halde. :thumbup:

Buradaki herkez farkli illerde olsada 10 yillik arkadas gibilerdir :) aramiza hosgeldin herturlu sorunu cekinmeden sorabilirsin yardimci olmaya hazir bi suru abimiz var onlarada cok tesekkurler :) :embarras: :-*

İlk uçuş

ufuk karagözoğlu' Alıntı:
.......
Gerçekten on numara bi site ve dostluk var burada gördüğüm yeni olduğum halde. :thumbup:

safak bozdag' Alıntı:
Buradaki herkez farkli illerde olsada 10 yillik arkadas gibilerdir :) aramiza hosgeldin herturlu sorunu cekinmeden sorabilirsin yardimci olmaya hazir bi suru abimiz var onlarada cok tesekkurler :) :embarras: :-*

Allah muhabbetimizi uzun yıllar daim etsin inşallah :halay:

İlk uçuş

Dünyanın en kaliteli videosunu çekebilmek bile onu paylaşacak arkadaşlar olmadıktan sonra neye yarar ki. :RCKolik:

Elinize sağlık Ufuk Bey şahsen ben keyifle izledim. Daha güzellerini de izleyeceğimiz muhakkak. :saygilar: