Protos 380 - Doğuş

Protos 380 - Doğuş

Kutsal diyar, süpermiş :lol:

Hadi o zaman şimdiden hayırlı maidenler :bravo: Maiden videosunu mutlaka bekliyoruz ona göre :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Protos 380 - Doğuş

Aaa kimler gelmiş Kocaeline :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Protos 380 - Doğuş

:saygilar: Merhabalar , çok cici duruyor ,güle güle uçurun, :agreed:

Protos 380 - Doğuş

Forumu iyi takip ediyorum demek, tahmin etmiştim Kocaelinde Maiden yapacağını Doğuş hocamın. :RCKolik:

İyi maidenler, bol muhabbetler...

Protos 380 - Doğuş

Hadi hayirli olsun, cok güzel duruyorlar ateş ediyorlar resmen.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş hayirli olsun ama inanamadim valla konyadan izmite maiden a mi gittin..... çilginlik hepimiz de var ya. Gözün aydin ama ustalarin yaninda saglama almissin isi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Abiler çok teşekkür ederim. Açıkçası topladığım ilk heli olduğu için bir miktar şüpheciydim. Sonuçta eksik gedik olabiliyor. Ama sağolsun bugün üstadların yanında içim rahattı. Yakında maiden videolarıda gelir. Artık düzenli uçmaya ve sim çalışmaya devam. [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş tekrar hayırlı olsun, dün canlı canlı gördüm model ok gibi maşallah herşeyi süper olmuş. Uçuşu da duruşuda harika. Kırımsız kazasız günlerde kullan. Pilotajına da değinmezsem olmaz modele hakimiyetin kontrolün gayet başarılıydı bundan sonrası daha hızlı olacaktır tebrikler

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlar dilerim.

Protos 380 - Doğuş

Protos team çalışmalara aralıksız devam ediyor, kar kış dinlemiyor. Çamurda balçıkta karda kışta uçmaya devam. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Protos 380 - Doğuş

2 hafta ve muhtemelen 3 ya da 4 uçuş ama Looplar,Tictoc ve Aileron ve elevator taklalar gelmeye başlamış. Daha ne olsun, helal valla :bravo:

Protos 380 - Doğuş

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
2 hafta ve muhtemelen 3 ya da 4 uçuş ama Looplar,Tictoc ve Aileron ve elevator taklalar gelmeye başlamış. Daha ne olsun, helal valla :bravo:

Çok teşekkür ederim abi, sim çalışmalarının meyvesini alıyoruz sanırsam. Ama sizinde desteğiniz yadırganamaz. Özellikle ilk maiden uçuşundan itibaren biraz cesaret doluyum. Tempoyu kaybetmeden çalışmaya devam etmek lazım. :saygilar:

Bu arada ikinci videoda eklenmiştir.

Protos 380 - Doğuş

Bravo doğuş, hızlı ilerliyorsun kırımsız uçuşların olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş maşallah :thumbup: :bravo: :thumbup:
Yavaş yavaş tadını çıkararak ilerle :laugh: Birden herşeyi bitirme %p
Gelişmeler bu kadar kısa sürede göz dolduruyor bravo :thumbup:
Kırımsız uçuşların olsun :saygilar:

Protos 380 - Doğuş

Doğuş Maşallahın var gerçektende hızlı bir ilerleme var bencede geçenlerede maiden yaptın bu uçuş hiç acemi gibi olmamış baya baya ileri olmuş yani...