RC Simulasyon / Simulator için Kumanda Secimi

Stoklara geldiği gibi bitiyordur büyük ihtimalle TR için söylüyorsun sanırım elinde kalan mağazalarda pahalı satıyor yurtdışı sitelerine bir gözat istersen..

Mustafa Atabek' Alıntı:
Stoklara geldiği gibi bitiyordur büyük ihtimalle TR için söylüyorsun sanırım elinde kalan mağazalarda pahalı satıyor yurtdışı sitelerine bir gözat istersen..
Aynen Mustafa bir de buyuk ihtimal insanlar yurtdisindan aliyor diye eskiye gore daha az ithal ediliyor olabilir :rolleyes:

THK da stok durumuna yakında yazmışlar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

THK da stok durumunda hala yakında diyor. Başka bir sitede 100 tl ye buldum THK fiyatı ne kadardı hatırlayan var mı acaba ? Birde güncel bir önerisi olan var mı ?

Şamil Murat KEÇECİ' Alıntı:
THK da stok durumunda hala yakında diyor. Başka bir sitede 100 tl ye buldum THK fiyatı ne kadardı hatırlayan var mı acaba ? Birde güncel bir önerisi olan var mı ?

THK'da 50-55 lira idi.

Şamil BEy, güncel olarak Ankara'daki Hobbytime'da mağazada var diye biliyorum, 90-100 TL arasında. En yakın mağazası ANKAMALL'da oradan istetebilirsiniz.

Mevlüt bey ve Ali bey teşekkür ederim bende hobbytime da buldum fiyatı o yüzden kontrol edeyim dedim o zaman hobbytimedan alayım THY gelmiycek gibi

Yanlış yönlendirmeyeyim, ancak bahsettiğiniz yer kurumsal çalıştığından zannedersem ürünleri müşteri talebinden ziyade kendi önceliklerini dikkate alarak ya getiriyorlar ya da (ihmal ediyorlar) daha sonraki zaman dilimlerine öteliyorlar. Sonuçta kar odaklı bir işletme olmadığının, bununla birlikte çalışanlarının ise gerçekten bu işe gönül vermiş hobiciler olduklarının da altını çizmekte fayda var. Fırsat buldukça ufak tefek alışverişlerim oluyor ve imkanları dahilinde gerçekten yardımcı olmaya çalışıyorlar. :saygilar:

Siz de bizim gibi sabırsızsanız bekleyemiyorsanız, zamanı para karşılığı (benzer ürünü daha yüksek fiyata alarak) almak durumunda kalıyorsunuz.

:RCKolik:

zamanı para karşılığı aldım bende :)

arkadaşlar bende almak istiyorum ama hangi kumandanın doğru kumanda olduğunu bilmiyorum ve thk nin sitesinde uzun süredir stoğun olmadığını biliyorum. Nereden alalım şimdi biz bu kumandayı? Bir el atabilir misiniz?

teşekkürler

fatih solgun' Alıntı:
arkadaşlar bende almak istiyorum ama hangi kumandanın doğru kumanda olduğunu bilmiyorum ve thk nin sitesinde uzun süredir stoğun olmadığını biliyorum. Nereden alalım şimdi biz bu kumandayı? Bir el atabilir misiniz?

teşekkürler

Mehmet ÖZER' Alıntı:

Teşekkür ederim mehmet

Arkadaşlar THK'de uzun süredir simülasyon kumandası yok ve bir simülasyon kumandası almak istiyorum daha fazala bekleyerek zaman kaybetmek istemiyorum.Siz bunun dışında hengi kumandayı önerirsiniz.

Nereye baktıysam stoklarda yok. Nereden alacağız yahu :)