SPIRIT TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet uzun bir aradan sonra yeni bir TAKIM - TEAM ile karşınızdayız. Bu sefer ki takımımız gün geçtikçe yıldızı parlayan Kurtarma Özelliğine sahip Çek Cumhuriyeti mucizesi olan "SPIRIT" ünitesi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Unutmadan bu şahane üniteyi forumda yaptığı paylaşımlar ile Türkiye'de bizlere ilk tanıtan Rasim Öztürk kardeşimize ve öncülük yaparak ilk satın alan Mevlüt Yılmaz kardeşimize teşekkür ederiz :thumbup: :bravo:

1- Mevlüt Yılmaz
2- Mordo Ortaşı
3- Erhan Yılmaz
4- Tevfik Sıkılı
5- Mustafa Çoban
6- Arda Erkan
7- Cahit Kas
8- Murat Samasti
9- İbrahim DEMİRBİLEK
10- Emre Kaman
11- Kemal İPLİKÇİOĞLU
12- Mustafa Hacilar

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bu ünite için sayımız azmış ya. :)

Hadi hayırlısı bakalım bende dün sipariş verdim. :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bu arada unutmadan takımımız hayırlı uğurlu olsun. Tüm takım arkadaşlarıma selamlar. :saygilar: :RCKolik:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Zamanla kullanıcı artacaktır. Birçok kişi var yeni model alacak olsa, ünitede rescue istese spirit alır 450 liraya... Çoğu kişi bin lira civarında paralar vermek istemiyor kurtarmaya... Aynı işi yapıyor, performansı da çok iyi (kuyruk vs.)...

SPIRIT TEAM Üyeleri

Ben de varım. :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Arda Erkan' Alıntı:
Bu ünite için sayımız azmış ya. :)

Hadi hayırlısı bakalım bende dün sipariş verdim. :)
Benim Sahsi tahminin yıl sonuna kadar sayının en az 3 kat artacağı yönde Arda :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

SPIRIT TEAM Üyeleri

bende 2 tane var. şimdi ne olucak???

:lol: :lol: :lol: :lol:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Merhaba arkadaşlar bende üniteyi dün itibariyle kurabildim.

Kurulumu gerçekten çok basit ve kullanışlıydı. Herhangi bir araştırma içine girmeden kurabildim.Daha önce fbl ünite kurmuş ve terimlere aşina birisi zorlanmadan kurar. :thumbup: Rescue kullanmayı düşünmediğim için şimdilik bir kurulum yapmadım. Ama ilerleyen zamanlarda meraktan test amaçlı kurabilirim. :)

Beni en çok zorlayan çıkış sayısının azlığı oldu. Bu yüzden özelikle konuyu paylaşmak istedim. Extra bec kullanımı yapacak arkadaşlara umarım bir yardımı dokunur.

Ben bec çıkışı iki adet güç kablosunu birisini esc ile y kablo yapıp bağladım.Diğerinide satallite ile y kablo yapıp bağladım.Geriye kaldı backguard ama takabilecek hiç bir kanal ve y kablo kalmadı ;D Bende rudder servosuna y kablo yapıp taktım. Backguardın sistemde voltaj görmediği zaman elektirik verdiğini düşünecek olursak bağlantı bana mantıklı geldi.Testini yaptım tüm sistem sorunsuz çalışmakta.

Bağlantı şekline gelicek olursak zaten goblinde rudder ve esc için alt taraftan bir uzatma eki yapmanız gerekiyor ben ikinci bir ek ve ünite tarafında epey bir kablo kirliliği olmasını istemediğim için tam olarak bu noktalarda y kablo yapmayı tercih ettim. Tabi benim almış olduğum y kablolar oldukça uzundu uygun ölçülerde kısalttım.

Uçuş tecrübelerimide pillerim gelince paylaşacağım artık. :) :saygilar: :RCKolik:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Arda Erkan' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bende üniteyi dün itibariyle kurabildim.
......
Uçuş tecrübelerimide pillerim gelince paylaşacağım artık. :) :saygilar: :RCKolik:
Öncelikle ünite tekrar hayırlı uğurlu olsun Arda :thumbup: Resimlerden gördüğümüz kadarı ile Goblin de hazırlanmış ve sadece piller kalmış herhalde ;)

Merakla ilk uçuşu ve ünite ile ilgili performans yorumlarını bekliyoruz :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Arda pilleri ne aldın? Konuştuğumuz piller mi? Merakla bekliyorum yorumunu, ben de alıcam ona göre ;D

SPIRIT TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle ünite tekrar hayırlı uğurlu olsun Arda :thumbup: Resimlerden gördüğümüz kadarı ile Goblin de hazırlanmış ve sadece piller kalmış herhalde ;)

Merakla ilk uçuşu ve ünite ile ilgili performans yorumlarını bekliyoruz :)

Abi teşekkürler.Çok şükür bitti :) Mutlaka paylaşacağım. :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:
Arda pilleri ne aldın? Konuştuğumuz piller mi? Merakla bekliyorum yorumunu, ben de alıcam ona göre ;D

Evet abi zippy compact 60c aldım.Bende merak ediyorum, bir iki güne gelir gibi. :) Rodajını yapıp,kırbaçı vururuz. ;D

SPIRIT TEAM Üyeleri

Demek Goblin'in göklere kavuşmasına pek az kaldı. :thumbup:

Yakında izleriz inşallah. :halay: :halay:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bizi renkli ünite bozar diyenlere siyahı da çıktı :)

Fiyat aynı... 162,95$... 5,92$ da kargo... 450 lira... Kaçırma vatandaş :D

SPIRIT TEAM Üyeleri