SPIRIT TEAM Üyeleri

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bizi renkli ünite bozar diyenlere siyahı da çıktı :)

Fiyat aynı... 162,95$... 5,92$ da kargo... 450 lira... Kaçırma vatandaş :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu siteye erişim ile ilgili olarak şu hatayı alınca ne yapıyorduk arkadaşlar ?? Link de resimler de çalışmıyor doğal olarak :-\

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

SPIRIT TEAM Üyeleri

Aynı hatayı alıyorum evden bağlanınca ben de. Chrome'a Zenmate eklentisini kurup açınca açınca giriyor.

SPIRIT TEAM Üyeleri

Emre Kaman' Alıntı:
Aynı hatayı alıyorum evden bağlanınca ben de. Chrome'a Zenmate eklentisini kurup açınca açınca giriyor.
Teşekkürler Emrecim bir deneyeyim bakalım :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Valla süper ünite arkadaşlar kurulumundan en keyif aldığım ünite oldu kendisi.

Beni diğer ünite kurulumlarında sinir eden küçük detayları paylaşayım sizinle.

-Yeterince açıklama olmayan ve pratik ayar imkanı sunmayan bir arayüz.
-Ayar sırasında canı sıkılınca kopan bağlantı ve keyfi olursa tekrar bağlanma durumu
-Keyfi gelirse bind olan satalliteler
-Kısa usb bağlantı kablosu ve özelikle büyük bir heli ayarlıyorsanız, büyük sıkıntı.

Bunların hiçbirine spiritte karşılaşmadım ve çok memnun kaldım. :thumbup: Benim küçük detaylarımdan 10/10 aldı diyebilirim. Uçuş performansını yakında değerlendireceğim. :)

Bunların yanında zenmate ile bağlanmak gerçekten sinir bozucu fakat bu alışveriş süreciyle ilgili herhangi bir probleme yol açmıyor. 5 dolarlık kargo ile benim kargom 5 günde geldi. :laugh:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Arda Erkan' Alıntı:

-Ayar sırasında canı sıkılınca kopan bağlantı ve keyfi olursa tekrar bağlanma durumu
-Kısa usb bağlantı kablosu ve özelikle büyük bir heli ayarlıyorsanız, büyük sıkıntı.

Bunların hiçbirine spiritte karşılaşmadım ve çok memnun kaldım. :thumbup: Benim küçük detaylarımdan 10/10 aldı diyebilirim. Uçuş performansını yakında değerlendireceğim. :)

Bunların yanında zenmate ile bağlanmak gerçekten sinir bozucu fakat bu alışveriş süreciyle ilgili herhangi bir probleme yol açmıyor. 5 dolarlık kargo ile benim kargom 5 günde geldi. :laugh:

Kısa usb kablosu çok önemli bir detay :D , gece gece elektronikçi arattıracaktı bana , benim gibi pc'den ayar yapanlar için şöyle 2-3 metre uzunundan olsa fena olmayacak... :lollol:

Bir de benim ne işim var bu konuda bilmiyorum , kaşıntı basmadan ben çıkayım..... :lol:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bir de benim ne işim var bu konuda bilmiyorum , kaşıntı basmadan ben çıkayım..... :lol:

Kasinti seni degil de beni tutuyor gibi Hakan abi :lollol:

Arda Erkan' Alıntı:

Hayirli olsun Ardam.
sen de memnun kaldiktan sonra daha ne denir ki,
toplam masraf ne kadar tuttu simdi kardeşim.

SPIRIT TEAM Üyeleri

Sagolasin kardeşim.Fiyatini net hatırlamıyorum ama Rasim güncel fiyatına 450 demis.

SPIRIT TEAM Üyeleri

Tabii o bluetooth, ek kablo falan derken çıkabilir biraz daha...

SPIRIT TEAM Üyeleri

Rasim Öztürk' Alıntı:
Tabii o bluetooth, ek kablo falan derken çıkabilir biraz daha...
peki dedigin aparatlar sart mi Rasim?

SPIRIT TEAM Üyeleri

Aynen öyle... Bence 7 dolarlık ikinci satellite için adaptör kabloya ihtiyaç var. Bluetooth tamamen keyfe kalmış, 17 dolar... Bavarianda yok mesela benim, evdeki ayarla sahaya çıkıyorum, bi sıkıntı olmadı henüz. Olursa da en fazla o gün uçmayız nedir yani :)

Ki çeşit çeşit üniteler elektronikler derken baktı olmayacak ucuz yollu bi windows tablet aldı Emre abi... O tip bi çözüm de düşünülebilir. Arayüzü normal bilgisayar gibi...

SPIRIT TEAM Üyeleri

Tablet daha mantikli gibi geldi bana da ;D

SPIRIT TEAM Üyeleri

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Tablet daha mantikli gibi geldi bana da ;D
Geçen Eskişehir buluşmasında Emre bahsetmişti. Sürekli ayar ve kurulum yapılıyorsa ve hele de küçük de olsa bir grup varsa çok da mantıklı. Her türlü ESC, FBL kolaylıkla USB portu üzerinden ayarlama imkanına sahip oluyorsun. Şu aşamada İbrahim bence senin için hem Bluetooth hem de Tablet gereksiz ama :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bendede küçük bir laptop var o işimi görüyor sahada.Telefonla ayar yaparken sanki yaptığım ayar güvenilir olmuyor gibi geliyor. ;D