SPIRIT TEAM Üyeleri

SPIRIT TEAM Üyeleri

Konu spirit ama ben tarot kullanıyorum , ben şimdi minik bir ucuz tablet alsam , alanda ayar için , uygun olur mu ? , bir de android mi windows mu olması lazım.......Gerçi tarotun android için arayüzü var sanırım ama , benim gibi bir cahile ne gibi tavsiyeleriniz olur arkadaşlar......... :rolleyes:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Benim tablet maceram skookumdan kaynaklanarak basladi. Sk'un da bavarian gibi bt modulu yok. Ustelik ilk ayarda sahada bakilmasi gereken seyler var, ozellikle governor ayarlari icin. Saha icin ekranli bir ayar aparati var, 80$ civarinda y.disinda, ama stok bulunmuyor, icerde ise 350-360 civarindaydi. Ben de onu alana kadar bu windows tableti buldum 350 liraya. Tablette bildigimiz windows :) boylece ayni paraya sadece sk'da kullanacagim bir aparat yerine, her turlu unite olsun, pc destekli her esc olsun, sarj cihazi olsun butun aletlerimde kullanabiliyorum.
Evde ayar icin bile bunu kullaniyorum, daha pratik oluyor. Bunun yaninda helide suphelendigim bir durum olursa, sk'un tuttugu loglari sahada hemen o anda inceleyerek ne olup bittigini aninda gorebiliyorum.
Ben bundan cok memnunum. Mesela bt modulu de olan ikon unitem icin de bunu kullaniyorum, kabloyla degil bt ile bagliyorum. İkonun pc arayuzu android arayuzunden daha iyi, hem de beles. Gerci android app'a para verdik ama neyse.
Kisaca, eger cok sayida degisik unite kullaniyorsaniz, unitenizin ayari sadece kablo ile yapilabiliyorsa, sahada ayar yapma ihtiyaciniz oluyorsa isleri cok kolaylastiran bir cihaz.
Ekran goruntulerini ekleyim birkac tane :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SPIRIT TEAM Üyeleri

Emre Kaman' Alıntı:
Benim tablet maceram skookumdan kaynaklanarak basladi....
Çok mantıklı bir hareket Emre :thumbup:

Sadece meraktan soruyorum, Simulasyon da çalışıyor mu bunda acaba :laugh: :D

SPIRIT TEAM Üyeleri

Abi denemek var aklimda [emoji1] full hd film oynatabiliyor, hem kendi ekranindan, hem harici ekran cikisindan. Sanirim bir sekilde ekran isi hallolur, ama disk alani acisindan ne olur bilemiyorum. 32gb dahili diski var, harici sd karttan program calistirip calistirmadigini bilmiyorum. Windows da yuklu tabi diskte, ne kadar bos yer oldugunu bilemiyorum su anda. Phoenix yada Rf sadece heli paketiyle yuklemeyi deneyip bir bakayim duruma, olursa tatile giderken aliveririm yanima [emoji1][emoji1][emoji1]

SPIRIT TEAM Üyeleri

Emre çok güzel , yani ben şimdi windows işletim sistemli bir tablet alsam , saha ayarım tamamdır diyebiliriz.......Aslında eve sokmaya korkuyorum böyle aletleri , ayar tabletinden çıkıp ertesi günü oyun tabletine dönüşür , oğlandan da zor alırım gibime geliyor...... :rolleyes: :D

SPIRIT TEAM Üyeleri

Abi sadece tarot ayari icin android telefon, yada daha uygun fiyatli android tabletler de var, tabi bt modulu lazim onlar icin. Bu tabletle bt modul yada kablo kullanabilirsin. Bir de bu bildigimiz tabletler gibi degil, tablet seklinde bilgisayar gibi daha cok. Windows 8'in metro arayuzu falan var (hic sevmem) ama bunda bir android tablet gibi oyunlar var midir bilmiyorum. Dedigim gibi bunu tablet olarak degil de, kucuk bilgisayar olarak dusun :)

Süpermiş, her heliciye böyle bir yer istasyonu lazım. :laugh:

Yada Emre'nin yanına gideceğiz artık olmadı. Bağlanınca bit sayan bir takometre falan çalışmaya başlamıyor dimi Emre, modelciye beleş yani. :lol: :lol:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Yani daha da ucuz android tabletlerden biriyle de yapabilirim öyle mi...Bende bluetooth aparatı var , sadece akıllı telefonum yok , var da evdeki patron kullanıyor , ben henüz gelişimini tamamlamamış telefon kullanıyorum da... :D..Ayar için eğreti de olsa bu tablete ihtiyacım olacak......

SPIRIT TEAM Üyeleri

Her helicinin alet çantasında bulunması gereken ekipmanlar listesine bir tanesini daha ekledin Emre.

Bence phoenix'i kesin çalıştırır. 4.0 versiyonu, bence 5.0'a göre daha güzel ve daha az sistem kaynağı kullanıyor.

Hadi şimdi birisi "sahada en ufak, en çok şarjı giden, simülatörü en güzel çalıştıran windows tabletler" açısından bi ürün inceleme konusu yapsın da, 24 saat içinde bütün stokları bitirelim.

:RCKolik: GELİYOR!

SPIRIT TEAM Üyeleri

Maşallah Emre üstad her zaman öncü oluyor geçenlerde jeneratoru de icat etmişti. teşekkürler bizlere yeni yeni kapılar açtığı için :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

SPIRIT TEAM Üyeleri

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Maşallah Emre üstad her zaman öncü oluyor geçenlerde jeneratoru de icat etmişti. teşekkürler bizlere yeni yeni kapılar açtığı için :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Ne demek, her zaman yeni masraf yolları bulmak görevimiz :D ;D :lol:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Geçen Eskişehir buluşmasında Emre bahsetmişti. Sürekli ayar ve kurulum yapılıyorsa ve hele de küçük de olsa bir grup varsa çok da mantıklı. Her türlü ESC, FBL kolaylıkla USB portu üzerinden ayarlama imkanına sahip oluyorsun. Şu aşamada İbrahim bence senin için hem Bluetooth hem de Tablet gereksiz ama :)
Spirit uniteye gecis olmadikca align 3gx icin gereksiz bir masraf olacagi kesin tabletin abicim :saygilar:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Buda benim seneler önce aldığım ufaklık.Fbl ünitelerden sonra çok işe yaramaya başladı.

Sayesinde ünite alırken hiç bt modülü vs. bakmıyorum.Simulatör filanda çalıştırıyor. :) Boyutu anlaşılsın diye pl6 ile yan yana çektim. :D

Asus eee pc 1000h modeli.

SPIRIT TEAM Üyeleri

Ergün Gürer' Alıntı:
... Hadi şimdi birisi "sahada en ufak, en çok şarjı giden, simülatörü en güzel çalıştıran windows tabletler" açısından bi ürün inceleme konusu yapsın da, 24 saat içinde bütün stokları bitirelim.

:RCKolik: GELİYOR!
Emre kardeşim bu konu ellerinden öper, merakla bekliyoruz :laugh: :D

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Spirit uniteye gecis olmadikca align 3gx icin gereksiz bir masraf olacagi kesin tabletin abicim :saygilar:
Spirit olsa bile bence yine de cok zorunlu degil. Hele ki evde Notebook varsa hic gerek yok. Olması elbette cok hoş ve kolaylık olur ama bastan sahip olma maliyetini fazla şisirmemekte fayda var ;)

Arda Erkan' Alıntı:
Sayesinde ünite alırken hiç bt modülü vs. bakmıyorum.Simulatör filanda çalıştırıyor. :) Boyutu anlaşılsın diye pl6 ile yan yana çektim. :D

Asus eee pc 1000h modeli.

Bu netbook şimdi sim çalıştırıyor mu yani :eek: Harikaymış o zaman Arda :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu netbook şimdi sim çalıştırıyor mu yani :eek: Harikaymış o zaman Arda :thumbup:

Bir ara phoenix kurmuştum çalıştırmıştı abi. Kumanda ekrandan büyük olunca biraz tuhaf oluyor ama hiç yoktan iyidir. :laugh:

Özelikle kaçak çalışmalar için çok güzel oluyor. ;D